Therabody Theragun mini Black

1×1 ks

Značka: THERABODY

Masážna pištoľ, 3 zabudované rýchlosti, amplitúda 12 mm, životnosť batérie 150 min, čas nabíjania 80 min.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

224,99
Doprava zadarmo

O produkte: Therabody Theragun mini Black 1×1 ks

X66775

Hlavný popis produktu

Therabody Theragun mini Ultraprenosné ošetrenie na cestách. Mini je váš vreckový partner, ktorý vám poskytne kvalitné ošetrenie svalov Theragun s bezkonkurenčnou prenosnosťou. Kompaktný, ale výkonný masážny prístroj Theragun mini je najprenosnejší masážny prístroj, ktorý sa hodí kamkoľvek.

Špecifikácie Čo je súčasťou balenia Mini, mäkké puzdro, štandardný guľôčkový nástavec, napájací adaptér Rýchlosti 1750, 2100, 2400 zdvihov za minútu Amplitúda 12 mm Kompatibilita príloh Všetky prídavné zariadenia 4. generácie Rozmery 15,2 cm x 13,5 cm x 7,7 cm (6 palcov x 5,3 palca x 2,25 palca) Hmotnosť 650 g (1,43 lbs) Výdrž batérie a čas nabíjania 150 minút; 80 minút Typ batérie Interná lítium-iónová batéria 12

V Používanie miniatúr 1 Ak chcete Theragun mini zapnúť, pevne stlačte a podržte multifunkčné tlačidlo napájania/rýchlosti na pravej strane zariadenia po dobu 2 sekúnd.

2. Prístrojom plávajte nad oblasťami, ktoré je potrebné ošetriť, a podľa potreby postupne vyvíjajte mierny až stredný tlak.

3. Opätovným stlačením tlačidla napájania/rýchlosti prepnete medzi 3 rýchlosťami.

4. Mini zariadenie by sa malo používať tak, aby sa nástavec dotýkal kože kolmo. Do kontaktu s pokožkou alebo ošetrovanou oblasťou by mal prísť len nástavec zariadenia. Nepoužívajte prístroj pod uhlom, pod ktorým je bicie rameno prístroja v kontakte s pokožkou.

5. Ak chcete Theragun mini vypnúť, pevne stlačte a podržte tlačidlo napájania/rýchlosti, kým sa zariadenie nevypne. Pripojenie príloh Zarovnajte nástavec s koncom otočného ramena a stlačením ho pripevnite.

Ak chcete odstrániť nástavec, uchopte ho a položte 1 prst na každú stranu plastového konektora. Vytiahnite predĺženie. Vaša pištoľ Theragun mini sa dodáva so štandardným guľovým nástavcom určeným na všeobecné použitie. Je tiež kompatibilný so všetkými dostupnými nadstavcami okrem tých, ktoré sú exkluzívne pre prvú generáciu Theragun liv.

Nabíjanie mini nástavca 1. Po vypnutí zariadenia zapojte napájací adaptér do nabíjacieho portu Theragun mini. 2. Kontrolka LED na tlačidle napájania/rýchlosti bude blikať až do úplného nabitia. 3. Nabíjanie je ukončené, keď sa na tlačidle napájania/rýchlosti rozsvieti zelená kontrolka. 4. Úroveň nabitia batérie sa bude počas zapnutého zariadenia nepretržite zobrazovať na LED dióde na tlačidle napájania/rýchlosti. Ak chcete zobraziť úroveň nabitia batérie, keď je zariadenie vypnuté, krátko stlačte tlačidlo napájania/rýchlosti a indikátor batérie začne blikať, čím sa zobrazí úroveň nabitia batérie.

Úroveň nabitia batérie Úroveň nabitia batérie je na miniatúrnom zariadení indikovaná týmito farbami: Blikajúca červená: Nízky stav nabitia Bliká modro: Polovičný náboj Bliká na zeleno: Vysoké nabitie Stále zelená: Plne nabitá Čo je súčasťou balenia Theragun mini Mäkké puzdro Štandardný guľový nástavec Napájací adaptér


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.