Therabody RecoveryAir JetBoots Medium

1×1 ks

Značka: THERABODY

Kompresné nohavice s integrovanými pumpami, 4 nastavenia tlaku, 4 časové intervaly, zlepšuje krvný obeh, znižuje opuchy a stuhnutosť, zmierňuje svalovú únavu, výdrž batérie 240 minút.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

1 028,99
Doprava zadarmo

O produkte: Therabody RecoveryAir JetBoots Medium 1×1 ks

X66788

Hlavný popis produktu

Therabody RecoveryAir JetBoots - stredné Plne bezdrôtové kompresné topánky Špecifikácie Čo je súčasťou balenia 2 kompresné topánky s integrovanými pumpičkami, 36W nabíjačka , nabíjací kábel Splitter, puzdro na topánky.

Kľúčové vlastnosti Plne bezdrôtové s integrovanými vnútornými čerpadlami Integrovaný ovládací panel s jedným dotykom Patentovaná technológia TruGrade™ pre najbezpečnejšie a najpresnejšie použitie tlaku Patentovaná technológia FastFlush Technology™ na úplné nafúknutie a vyfúknutie za 60 sekúnd 4 časové intervaly (20 min, 40 min, 60 min a nepretržitý) 4 nastavenia tlaku (25, 50, 75, 100 mmHg) Životnosť batérie 240 minút Jednoduché čistenie, hygienický dizajn.

Ďalšie funkcie prostredníctvom pripojenia Bluetooth k aplikácii Therabody už čoskoro. Rozmery a hmotnosť 109,9 cm (dĺžka) x 13,2 cm (šírka) x 38,3 cm (výška) 1,99 kg jedna noha Výhody Zlepšuje krvný obeh a lymfatickú drenáž Znižuje oneskorený nástup bolesti svalov Znižuje opuch a stuhnutosť.

Zmierňuje svalovú únavu Technológia TrueGrade poskytuje bezpečné a presné použitie tlaku Záruka 2 roky Čo je súčasťou balenia 2 kompresné topánky s integrovanými čerpadlami 36W nabíjačka Nabíjací kábel s rozdeľovačom Puzdro na topánky


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.