TEREZIA MAGNESIUM + vitamin B6 a meduňka

1×30 cps, horčik a vitamín B6 + darček

Značka: TEREZIA
Magnesium + vitamín B6 a medovka - výživový doplnok. Kombinácia magnézia (horčíka) z prírodného zdroja s vysokou vstrebateľnosťou a vitamínu B6 s medovkou pre osoby vystavené zvýšenej záťaži.
Na sklade v eshope
4,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X67931 ADC

Magnesium + vitamín B6 a medovka - výživový doplnok.

Kombinácia magnézia (horčíka) z prírodného zdroja s vysokou vstrebateľnosťou a vitamínu B6 s medovkou pre osoby vystavené

zvýšenej záťaži.

 Magnézium:

  • priaznivo ovplyvňuje činnost svalov,
  • uvoľňuje napätie,
  • v kombinácii s vitamínom B6 má priaznivý vplyv na nervovú sústavu, najmä pri únave a vyčerpaniu, pre urýchlenie regenerácie.

Vitamín B6:

  •  je dôležitý pre imunitný systém organizmu.

Zloženie:

Aquamin (Lithothamnion calcareum) – prírodný zdroj magnesia – hydroxid horečnatý; extrakt medovky lekárskej (Melissa ocinalis); vitamín B6 - pyridoxín hydrochlorid. Obal kapsuly: želatína. 

Darček Vitamín D3 1000 IU - výživový doplnok.

Vitamín D je rozpustný v tukoch, nevyhnutný pre zdravie kostí a zubov, pomáha telu absorbovať vápnik zo stravy a je vhodný na podporu imunity a činnosti svalov.

Zloženie:

olivový olej, vitamín D3 (cholekalciferol), želatínová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda). Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Magnesium + vitamín B6 a medovka

1 kapsula 1-2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo. 

Vitamín D3 1000 IU 

Dospelí a mladiství od 15 rokov: 1 kapsula denne. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa jej obsah vytlačí do jedla. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.

Upozornenie: 

Magnesium + vitamín B6 a medovka 

Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Kapsulu spotrebujte okamžite po vybraní z blistra. Vhodné pre celiatikov. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Vitamín D3 1000 IU -

Nie je vhodné pre deti do 15 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 ºC. Chráňte pred slnečným žiarením. Kapsuly spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre celiatikov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. 

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.