TEREZIA HLIVA USTRICOVITÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJOM

1×150 cps, hliva ustricovitá a rakytníkový olej + darček

Značka: TEREZIA
Výživový doplnok. Hliva ustricovitá obsahuje: betaglukány, hubovú vlákninu a ďalšie látky. Rakytníkový olej je získaný z plodov rastliny rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides).
Na sklade v eshope
20,59
Doprava zadarmo

O produkte

X67930 ADC

Výživový doplnok.
Hliva ustricovitá obsahuje: betaglukány, hubovú vlákninu a ďalšie látky. Rakytníkový olej je získaný z plodov rastliny rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides). 
Zloženie: 1 kapsula obsahuje zmes 300 mg (100% prášku hlivy ustricovitej a 100% rakytníkového oleja bez prímesí s obsahom 118,2 mg betaglukánu (+- 3,75 mg). Obal kapsuly: želatína. 

Darček: ZINOK + SELÉN s echinaceou
Zinok a selén prispievajú k správnej funkcii imunitného systému a sú dôležité pre udržanie normálneho stavu vlasov a nechtov.
Zloženie:
1 kapsula obsahuje 520 mg zmesi zinok + selén [mleté tekvicové semienka (Cucurbita pepo) 250 mg - zdroj zinku, schizandra cínska
(Schisandra chinensis) extrakt plodu 115 mg, echinacea purpurová (Echinacea purpurea) extrakt 100 mg, selénové kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), sibírsky ženšen – všehojovec štetinatý (Eleutherococcus senticosus) extrakt korena 20 mg]. Obal kapsuly: želatína. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

HLIVA USTRICOVITÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJOM
1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Je možné užívat podla potreby aj dlhodobo. 

ZINOK + SELÉN s echinaceou
1 kapsula denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Je možné užívat podla potreby aj dlhodobo.

Upozornenie: Hliva ústricová s rakytníkovým olejom: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Vhodné pre celiatikov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Zinok + Selén s echinaceou: Nie je vhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.
Uchovávajte v suchu do 25 °C.  Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre celiatikov. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.