TEREZIA HLIVA USTRICOVITÁ + ENZÝMY

1×60 cps, doplnok výživy

Výživový doplnok s obsahom prášku sušenej hlivy ustricovitej, enzýmov (bromelaín, papaín, superoxiddismutáza - enzým z Čagy) a vitamínov E a D3.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

10,79 ušetríte 1,90 €

Pôvodná cena 12,69 € , zľava 15%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X70668 ADC

Výživový doplnok s obsahom prášku sušenej hlivy ustricovitej, enzýmov (bromelaín, papaín, superoxiddismutáza - enzým z Čagy) a vitamínov E a D3.

  • Vitamín D3 prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, zubov a činnosti svalov a podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Spôsob použitia

Odorúča sa 1 kapsula 2x denne 30 minút pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.
Uchovávať v suchu do 25 °C. Kapsulu spotrebovať ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre celiatikov. Nepoužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.