TEREZIA FREEANGIN sprej

1×25 ml, sprej na bolesť hrdla

Sprej s rakytníkovým olejom a prírodným extraktom z bylín na bolesť hrdla.
Na sklade
8,49
Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

P98817 ADC

Sprej s rakytníkovým olejom a prírodným extraktom z bylín. Zdravotnícka pomôcka vo forme spreja sa používa na zmiernenie podráždenej sliznice ústnej dutiny a hltanu po chirurgických zákrokoch alebo zápaloch spojených s prechladnutím alebo bolesťou v hrdle ako je škriabanie/pálenie, suchosť sliznice, podráždenie hlasiviek a zachrípnutie. Napomáha k udržaniu vlhkosti a elastickosti sliznice a zmierňuje nepríjemný pocit bolesti v krku.

Zloženie:
Rastlinný olej, rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil), extrakt z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis), extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis), extrakt z harmančeka pravého (Chamomilla recutita), extrakt z listov mäty piepornej (Mentha piperita).

Spôsob použitia

Sprej je určený pre deti od 2 rokov. Deti do 6 rokov musia užívať prípravok pod dohľadom dospelého. Užívajte 3x denne 2-3 vstreky do hrdla až do odznenia ochorenia. Po aplikácii sa odporúča nejesť a nepiť minimálne 30 minút.

Upozornenie: Po otvorení balenia je doba použiteľnosti 3 mesiace. Sprej je určený pre deti od 2 rokov. Pozorne si prečítajte návod na použitie. Balenie je pre 1 osobu.
Doba použiteľnosti:  Vyznačená na spodnej strane obalu.
Skladovanie: Skladujte na suchých miestach, ktoré sú chránené pred priamym pôsobením slnečných lúčov, pri teplote od 15 °C do 25 °C.