Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 127

Značka: BIMAR

Teplovzdušný ventilátor Bimar HP127 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 127

06dd6675-9681-4d01-8fe3-ba6a3b0a12e4

Hlavný popis produktu

Teplovzdušný ventilátor Bimar HP127 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vďaka časovaču a nastaviteľnému termostatu bude vašim nenahraditeľným spoločníkom počas chladných dní. Na výber máte okrem ekologického 750W a rýchleho 1500W ohrievania vzduchu aj funkciu Silent 950W. Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou elektronického ovládania. Vďaka nízkej hmotnosti 1,04 kg a integrovanej rukoväti môžete zariadenie podľa potreby presúvať veľmi jednoducho. Oscilácia vľavo – vpravo zabezpečí ešte lepšiu distribúciu tepla po miestnosti. Moderný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Keramické PTC výhrevné teleso
Funkcia „Silent“
Elektronické ovládanie
3 režimy: Manuálny / Eco / Tichý
Nastavenia: 0 / 750 W / 1500 W / 950 W (tiché)
Izbový termostat: 22°C / 26°C / Max
Automatické otáčanie vpravo / vľavo
Časovač (max. 8h)
LED diódy zobrazujú každú funkciu
Bezpečnostná poistka v prípade prevrátenia zariadenia
Spínač O/I
Plastové telo s integrovanou rukoväťou
Vhodné pre miestnosti s rozlohou 15 m2
Napájanie: 220 / 240 V, 50 Hz
Výkon: 1500 W
Rozmery: 135x135x230 mm
Hmotnosť: 1,04 kg

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.