Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 119

Značka: BIMAR

Teplovzdušný ventilátor Bimar HP119 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 119

a887b542-2326-48ea-822a-6deeff1d4315

Hlavný popis produktu

Teplovzdušný ventilátor Bimar HP119 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vďaka nastaviteľnému termostatu bude vašim nenahraditeľným spoločníkom počas chladných ale aj teplých dní. Na výber máte totiž okrem ekologického 1500W a rýchleho 3000W ohrievania vzduchu aj funkciu samotného ventilátora bez ohrevu. Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou otočného spínača. Vďaka nízkej hmotnosti 1,44 kg a integrovanej rukoväti môžete zariadenie podľa potreby presúvať veľmi jednoducho. Teplovzdušný ventilátor Bimar HP119 je vďaka príkonu až 3000W vhodný pre miestnosti s rozlohou až do 30 m2. Výkonný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Keramické PTC výhrevné teleso
Nastaviteľný termostat
Nastavenia: Ventilátor/Eko (1500 W)/Rýchly (3000 W)
Ochrana proti prevráteniu
Svetelný indikátor
Plastová základňa s integrovanou rukoväťou
Kovová predná maska
Vhodný pre miestnosti s rozlohou do 30 m2
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Max. príkon: 3000 W
Dĺžka napájacieho kábla 123 cm
Hmotnosť: 1,44 kg
Rozmery: 235x283x131 mm

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.