Teplovzdušný ventilátor Adler AD 7740

Značka: ADLER

Teplovzdušný ventilátor Adler AD7740 má tri vykurovacie výkony: 1000 W, 2000 W a 3000 W, ktoré ovplyvňujú rýchlosť, akou zvyšujete teplotu v danej miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušný ventilátor Adler AD 7740

e65650b4-e9e0-42cc-865a-78fbe352635d

Hlavný popis produktu

Teplovzdušný ventilátor Adler AD7740 má tri vykurovacie výkony: 1000 W, 2000 W a 3000 W, ktoré ovplyvňujú rýchlosť, akou zvyšujete teplotu v danej miestnosti. Teplotu regulujete pomocou termostatu. Pomáha tiež udržiavať stálu teplotu a prispôsobovať ju podmienkam v budove. Režim ventilátora ovplyvňuje rýchlu distribúciu vzduchu. Keramický ohrievač je bezpečný na používanie, má zabudovanú ochranu proti prehriatiu, ktorá automaticky vypne zariadenie v prípade núdze. Vďaka tomu ho možno umiestniť aj do detskej izby. Napriek takémuto vysokému výkonu nie je zdrojom hluku, keďže jeho hladina je určená na max. 51 dB, čo nikomu nebude rušiť spánok ani koncentráciu.

Charakteristika a technické údaje:
Keramické vykurovacie teleso
Tri vykurovacie výkony: 1000 W, 2000 W, 3000 W
Odolné kovové puzdro
Teplota riadená termostatom
Režim ventilátora
Ochrana proti prehriatiu
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
Hlučnosť: 51 dB
Výkon: 3000 W
Dĺžka napájacieho kábla: 1,35 m
Farba krytu: žltá
Materiál krytu: kov
Priemer ventilátora: 13 cm
Rozmery produktu: 28 x 21 x 27 cm
Hmotnosť: 2,74 kg

Keramický ohrievač Adler AD7740 je ľahko použiteľné, veľmi užitočné zariadenie, ktoré bude fungovať všade tam, kde je súčasný ohrev príliš slabý, chýba alebo zlyhal a dočasne nefunguje. Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť zariadenie do zásuvky a za pár okamihov si môžete vychutnať vyššiu teplotu. Toto zariadenie odporúčame do väčších miestností, pretože vďaka maximálnemu výkonu 3000 W ich vykúri oveľa rýchlejšie ako klasické radiátory.
Na druhej strane má ohrievač 1,35 m dlhý napájací kábel a pohodlnú rukoväť na prenášanie, ktorá uľahčuje presun medzi miestnosťami. Puzdro je vyrobené z odolného kovu a lakované svetložltou farbou. Keramické výhrevné teleso je pomerne nová technológia, vďaka ktorej nás neobťažuje suchý vzduch a pri jeho používaní sa nespaľuje prach, prach a kyslík. Tepelná pohoda prospieva našej koncentrácii, pohode a zdraviu, takže ak hľadáte niečo na vykúrenie väčšej miestnosti, ste na správnom mieste.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.