Teplovzdušný ventilátor Adler AD 7702

Značka: ADLER

Keramický teplovzdušný ventilátor Adler AD7702 môže pracovať na dva vykurovacie výkony a teplota je regulovaná termostatom

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušný ventilátor Adler AD 7702

7adc7abd-18c5-4312-bdfc-3ea407e992c7

Hlavný popis produktu

Keramický teplovzdušný ventilátor Adler AD7702 môže pracovať na dva vykurovacie výkony a teplota je regulovaná termostatom. Vďaka tomu je možné množstvo horúceho vzduchu emitovaného ohrievačom prispôsobiť potrebám jeho používateľa. Môže byť tiež použitý aj na ochladzovanie vzduchu. Vďaka týmto funkciám je AD7702 užitočný ako počas horúcich, tak aj počas chladných dní. Z bezpečnostných dôvodov je zariadenie vybavené ochranou proti prehriatiu. Vykurovacie teleso je vyrobené z keramiky, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku.

Charakteristika a technické údaje:
Keramický ohrievač
Dve úrovne výkonu: 750W, 1500W
Termostat na reguláciu teploty
Výber studeného/teplého/horúceho vzduchu
Ochrana proti prehriatiu
Kontrolka napájania
Automatické bezpečnostné vypnutie
Napájanie: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Hladina hluku: 54,4 dB vo vzdialenosti 100 cm
Nominálny výkon: 1500W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.