Teplovzdušný 3D ventilátor Bimar HP 132

Značka: BIMAR

Teplovzdušný 3D ventilátor Bimar HP132 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušný 3D ventilátor Bimar HP 132

9b41e659-7be2-4536-ae2e-b29dc0ea03fa

Hlavný popis produktu

Teplovzdušný 3D ventilátor Bimar HP132 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vďaka nastaviteľnému termostatu bude vašim nenahraditeľným spoločníkom počas chladných ale aj teplých dní. Na výber máte totiž okrem ekologického 1400W a rýchleho 2000W ohrievania vzduchu aj funkciu samotného ventilátora bez ohrevu. Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou dotykového elektronického ovládania alebo diaľkového ovládania. Vďaka nízkej hmotnosti 2,85 kg a integrovanej rukoväti môžete zariadenie podľa potreby presúvať veľmi jednoducho. Horizontálna a vertikálna oscilácia šíri teplo v 3D režime čo zabezpečí dokonalú distribúciu tepla po miestnosti. Moderný, jedinečný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Keramické PTC výhrevné teleso
Horizontálna a vertikálna oscilácia šíri teplo v 3D režime
Dotykové elektronické ovládanie, diaľkové ovládanie
Nastavenia: Pohotovostný režim / Ventilátor / 1400 W / 2000 W
Vzduchový filter
Nastaviteľný termostat 17-37°C
Časovač 1-24 h
Automatická oscilácia vpravo/vľavo
Automatická oscilácia hore/dole
LED zobrazuje nastavenia v rôznych farbách
Bezpečnostná poistka v prípade prevrátenia zariadenia
Spínač O/I
Vhodné pre miestnosti 20 m2
Napájanie: 220 / 240 V, 50 Hz
Výkon: 1800 W
Rozmery: 203x203x530 mm
Hmotnosť: 2,85 kg

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.