Teplovzdušná rúra TKG OT 2034CRL SL

Značka: TKG

Radi pripravujete zaujímavé jedlá, spestrujete rodinnú stravu a podávate niečo viac ako len varené alebo vyprážané jedlá? Elektrická minirúra TKG OT2034 s horúcim vzduchom či grilom s otočným roštom je niečo, čo sa vám vo vašej kuchyni určite zíde!Teplovzdušná rúra TKG OT2034 má objem 38 litro.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušná rúra TKG OT 2034CRL SL

e2341cd4-71ee-4f16-a59c-85d7150aa6fa

Hlavný popis produktu

Radi pripravujete zaujímavé jedlá, spestrujete rodinnú stravu a podávate niečo viac ako len varené alebo vyprážané jedlá? Elektrická minirúra TKG OT2034 s horúcim vzduchom či grilom s otočným roštom je niečo, čo sa vám vo vašej kuchyni určite zíde!
Teplovzdušná rúra TKG OT2034 má objem 38 litrov, čo vám umožní pripraviť veľkú porciu jedla alebo upiecť aj dva pokrmy súčasne. Jej sila je v teplotnom rozmedzí 100 - 230 stupňov Celzia, čo vám umožní rýchlo pripraviť koláče, pizzu, chlieb, mäso alebo jedlá na báze zeleniny, pričom im jednoducho prispôsobíte teplotu a čas pečenia.
Funkcia grilu umožňuje piecť zdravé potraviny každý deň, cirkulácia horúceho vzduchu umožňuje rýchlejšie pečenie pokrmov a funkcia ohrevu umožňuje rýchle zohriatie napríklad toastov alebo hotových jedál z predchádzajúceho dňa.
Teplovzdušná rúra TKG OT2034 je vybavená plechom na pečenie, otočným roštom, mriežkou a pohodlnou rukoväťou, ktorá vám umožní bezpečne vybrať jedlo bez obáv z popálenia. Rúra má navyše odnímateľný podnos na omrvinky.
Kto nemá rád na grilovanie? Grilované jedlá sú plné chutí a arómy a neobsahujú takmer žiadne nezdravé tuky. Vďaka teplovzdušnej rúre TKG OT2034 je grilované mäso perfektne upečené, so zlatou a chrumkavou kôrkou. Teraz môžete piecť, grilovať a zohrievať jedlá v jednom kompaktnom prístroji!

Charakteristika a technické údaje:
Objem: 38 l
Multifunkčný výber režimu pečenia (ohrev zdola/zhora/zdola a zhora súčasne, horúci vzduch, grilovanie a horúci vzduch súčasne
Dvojité bezpečnostné sklo na dverách
Regulácia teploty: 100 - 230 °C
Funkcia horúceho vzduchu
Gril
60-minútový časovač
Svetelná kontrolka
Akustický signál konca varenia
Nerezové vykurovacie teleso
Otváranie dverí: smerom dole
V balení s plechom na pečenie, otočným roštom, mriežkou, rukoväťou a podnosom na omrvinky
Výkon 1600 W
Vonkajšie rozmery: šírka: 54,5 cm, výška: 34,5 cm, hĺbka: 38,5 cm
Vnútorné rozmery: šírka: 38 cm, výška: 28 cm medzi ohrievačmi celkovo 23,5 cm, hĺbka: 29,5 cm
Rozmery plechu: 38,8 cm x 29,6 cm
Hmotnosť zariadenia: 8,6 kg

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Pečenie je jedným z najjednoduchších spôsobov prípravy ľahko stráviteľných jedál, ako aj prípravy koláčov a sušienok, pizze atď. Pečenie jedál v rúre TKG OT2034 je zárukou ich šťavnatosti a rovnomerného opečenia. Funkčný časovač nedovolí piecť jedlá príliš dlho, čím jedlu pomáha nestratiť cenné nutričné hodnoty.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.