Teplovzdušná rúra TKG OT 2032CRL RD

Značka: TKG

Malá teplovzdušná elektrická rúra, ktorá má úspešne rovnaký výkon ako štandardná rúra a zároveň vám poskytuje 100% spokojnosť? Teraz je to možné vďaka elektrickej mini-rúre OT2032 od značky TKG

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Teplovzdušná rúra TKG OT 2032CRL RD

53d1eeac-8220-4f45-8abc-8929bd09f360

Hlavný popis produktu

Malá teplovzdušná elektrická rúra, ktorá má úspešne rovnaký výkon ako štandardná rúra a zároveň vám poskytuje 100% spokojnosť? Teraz je to možné vďaka elektrickej mini-rúre OT2032 od značky TKG.
Jedná sa o kompaktný domáci spotrebič s objemom až 45 litrov, ktorý vám umožní pohodlne pripraviť až dve jedlá súčasne. Táto rúra má dolný a horný ohrievač a jej výkon je až 1 400 W, čo jej umožňuje dosahovať rovnaké parametre výkonu pečenia ako v prípade klasickej veľkej rúry. Určite oceníte aj program parného čistenia, ktorý udržiava OT2032 vždy čistú.

TKG OT2032 má veľa praktických funkcií:
• pečenie, ktoré je jednou z najlepších metód spracovania potravín a prípravy ľahko stráviteľných jedál, ale aj koláčov, sušienok, pizze či chleba,
• gril, vďaka ktorému pripravíte aromatické a chutné mäso, ryby alebo zeleninu zdravšie a bez zbytočného tuku,
• rotisserie - na rovnomerné varenie veľkých kúskov mäsa alebo celých kúskov mäsa - napr. kuracieho mäsa - mäso je v neustálom pohybe, opekané rovnomerne, má chrumkavú kôrku a je šťavnaté vďaka naparujúcim sa šťavám.

Pečte, opekajte, grilujte a experimentujte jednoduchšie, rýchlejšie a zdravšie!

Charakteristika a technické údaje:
Objem 45 L
Multifunkčný výber režimu pečenia (ohrev zdola/zhora/zdola a zhora súčasne, horúci vzduch, grilovanie a horúci vzduch súčasne)
Dvojité bezpečnostné sklo na dverách
Regulácia teploty: 40 - 230 °C
Funkcia horúceho vzduchu
Gril
Parné čistenie
90-minútový časovač
Svetelná kontrolka
Akustický signál konca varenia
Nerezové vykurovacie teleso
Otváranie dverí: smerom dole
V balení s plechom na pečenie, otočným roštom, mriežkou a rukoväťou
Smaltovaný interiér
Push-in gombíky (ochrana pred náhodným zapnutím)
Dvojitý ohrev: horný 600 W a spodný 800 W
Príkon 1400 W
Vonkajšie rozmery: 59 x 42 x 33 cm
Vnútorné rozmery: 44 x 38 x 24 cm (šírka x hĺbka x výška)
Rozmery plechu na pečenie: 42,5 x 33,5 cm
Hmotnosť zariadenia: 11,8 kg

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. S osvetleným vnútrom rúry TKG OT2032 môžete ovládať pečenie a grilovanie - je krásne vidieť, ako cesto krásne rastie alebo ako kura zlatistie. 90-minútový časovač a zvukový alarm vám vždy pripomenú, kedy vypnúť zariadenie a nenechajú jedlo pripáliť.
Teplotný rozsah rúry je 40-230 stupňov Celzia. Zariadenie je štandardne vybavené pekáčom, grilovacím roštom, ražňom a držadlom na bezpečné vyberanie potravín alebo ich obracanie v rúre.
Ušetrite miesto v kuchyni - vyberte si mini zariadenie, ale nevzdávajte sa ničoho, čo vám dáva zariadenie v štandardnej verzii. Teplovzdušnú rúru TKG OT 2032 nájdete v našej ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

Porovnanie spotreby elektrickej energie pri porovnaní 1400 W rúry s 2000 W elektrickou rúrou:
- Úspora 30% energie pri dostačujúcom výkone.
- Pri použití jednej špirály úspora energie 40 až 60%.
- Tepelná izolácia okolo celej rúry a dvojité bezpečnostné sklo na dverách zabraňujú úniku tepla a zabezpečujú výkon porovnateľný s 2000 W rúrami.
- Pri týždňovej prevádzke 5 hodín sa nákupná cena spotrebiča za ušetrenú energiu vráti počas 27 mesiacov (tarifa DD1) alebo 36 mesiacov (tarifa DD2), podľa CENNÍKA ZDRUŽENEJ DODÁVKY ELEKTRINY PRE ODBERATEĽOV V DOMÁCNOSTI pripojených do distribučnej sústavy spoločnosti Stredoslovenská distribučná, a. s. platného od 1.1.2022.
V prípade používania iba jednej špirály sa táto doba skráti na polovicu teda 13,5 alebo 18 mesiacov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.