Teplovzdušná rúra Adler AD 6023

Značka: ADLER

Teplovzdušná rúra Adler AD6023 s objemom 26 l s funkciou konvekcie je nenahraditeľnou pomôckou vo vašej kuchyni, ktorá vám umožní vytvárať vynikajúce pokrmy s jedinečnou chuťou a textúrou

139,99

O produkte: Teplovzdušná rúra Adler AD 6023

b93008d9-c1c7-4b67-9563-ccda1a9f3275

Hlavný popis produktu

Teplovzdušná rúra Adler AD6023 s objemom 26 l s funkciou konvekcie je nenahraditeľnou pomôckou vo vašej kuchyni, ktorá vám umožní vytvárať vynikajúce pokrmy s jedinečnou chuťou a textúrou. Umožňuje prípravu pečeného mäsa, koláčov, zapekaných a iných jedál, ktoré vyžadujú vysokú teplotu. Vykurovacie telesá sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele, čo zaisťuje ich odolnosť a spoľahlivosť.
Rúra vám dáva na výber 6 spôsobov ohrevu – horný/dolný alebo horný aj dolný, s konvekciou či bez nej. Funkcia konvekcie je jednou z kľúčových vlastností tejto rúry, ktorá umožňuje rovnomerné rozloženie tepla vo vnútri zariadenia. Vďaka tomu budú vaše jedlá rovnako chutné a aromatické ako tie, ktoré pripravujú najlepší šéfkuchári. Odteraz je pečenie, grilovanie či ohrievanie mimoriadne jednoduché a efektívne. Regulácia teploty je ďalšou výhodou tejto rúry. Vďaka možnosti presného prispôsobenia teploty požiadavkám konkrétneho receptu získate plnú kontrolu nad procesom pečenia. Či už pripravujete jemné koláče, šťavnaté mäso alebo chrumkavé zapekané misy - rúra Adler AD6023 zvládne každú výzvu. Rúra je vybavená dvojvrstvovými sklenenými dverami, ktoré poskytujú lepšiu tepelnú izoláciu. To znamená, že teplo sa zadržiava vo vnútri rúry a neuniká von a tak rúra prispieva k efektívnemu využívaniu energie a úspore času pri pečení.
Vstavaný časovač s rozsahom 0 až 90 minút umožňuje ešte väčšiu voľnosť v kuchyni. Teraz sa už nemusíte báť, že zabudnete nejaký pokrm v rúre. Nastavte čas a nechajte rúru urobiť zvyšok. Zvukový signál vás upozorní, keď je jedlo pripravené na servírovanie. Vďaka rúre Adler AD6023 s teplovzdušnou funkciou, reguláciou teploty a vstavaným časovačom sa vaše kulinárske možnosti rozvinú na novú úroveň. Príprava chutných a rozmanitých jedál sa stane čistým pôžitkom a vaša kuchyňa sa stane skutočným centrom kulinárskej inšpirácie.

Charakteristika a technické údaje:
Objem: 26 l
Funkcia konvekcie (horúci vzduch)
Regulácia teploty:
- Funkcia konvekcie: 0-245°C
- Pečenie bez konvekcie: 0-220°C
Časovač: 0-90 minút
Zvukový signál časovača
Veľké nerezové vykurovacie telesá rovnomerne rozvádzajú teplo
6 režimov pečenia:
- Horný ohrev
- Dolný ohrev
- Horný + dolný ohrev spolu
- Horný + dolný ohrev spolu s konvekciou
- Horný ohrev s konvekciou
- Dolný ohrev s konvekciou
Vnútorné osvetlenie
Zahrnuté príslušenstvo:
- Mriežka vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele AISI 304 (možno použiť aj ako policu)
- Smaltovaný hlboký plech na pečenie (možno použiť ako pekáč)
Materiál vnútra rúry: hliník a zinok (Aluzinok)
Materiál vonkajšieho krytu: Oceľ valcovaná za studena
Farba vonkajšieho krytu: čierna matná
Vysokokvalitná tepelná izolácia použitá vo vnútri stien
Dvere z dvojvrstvového tvrdeného skla
Vonkajšie rozmery: 50,0x33,0x33,0 cm
Vnútorné rozmery: 37,6x25,3x27,0 cm
Dĺžka napájacieho kábla: 130 cm
Farba napájacieho kábla: čierna
Nominálny výkon: 1500 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Vyrobené v Turecku

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.