T-Tomi Veľká bavlnená TETRA osuška Grey lines

1×1 ks, bavlnená osuška

Značka: T-TOMI

Veľká bavlnená TETRA osuška T-TOMI 120 x 120 cm z vysokogramážnej čistej bavlny je vyrobená klasickou technológiou tkania v dutinovej väzbe, čo zaručuje zvýšenú savosť a mäkkosť. Aj pri každodennom používaní si naše osušky stále zachovávajú svoj ​​tvar a to vďaka vysokej kvalite spracovania. Tieto osušky sú veľmi silné, pevné a šetrné k jemnej detskej pokožke. Svojou veľkosťou sú vhodné aj pre väčší deti.

13,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: T-Tomi Veľká bavlnená TETRA osuška Grey lines 1×1 ks, bavlnená osuška

X000827

Hlavný popis produktu

Veľká bavlnená TETRA osuška T-TOMI 120 x 120 cm z vysokogramážnej čistej bavlny je vyrobená klasickou technológiou tkania v dutinovej väzbe, čo zaručuje zvýšenú savosť a mäkkosť. Aj pri každodennom používaní si naše osušky stále zachovávajú svoj ​​tvar a to vďaka vysokej kvalite spracovania. Tieto osušky sú velmi silné, pevné a šetrné k jemnej detskej pokožke. Svojou veľkosťou sú vhodné aj pre väčší deti.

Rozmer: 120 x 120 cm

Veľká bavlnená TETRA osuška s vysokou gramážou bavlny 155g/m2 vysoká kvalita spracovania - 2 pevne vytkané + 2 zašité okraje.

Materiál: 100% bavlna dvojvrstvové tkanie balenie obsahuje 1 kus osušky sú antialergické moderný design zabalené v darčekovej krabičke.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.