T-TOMI Vankúšikový mantinel MINKY Rainbow

1×6 ks, vankúšový mantinel

Značka: T-TOMI

Vankušový mantinel T-TOMI sa skladá zo 6 samostatných vankúšov s rozmermi 35 x 35 cm vyrobených zo 100 % bavlny a mäkkého, hrejivého a luxusného materiálu MINKY (3+3). Vankúše T-TOMI možno priviazať k bočnici postieľky a poskytnú vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a zároveň bezpečie. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako v otvorenom priestore a bude pokojnejšie zaspávať.

27,19
Ušetríte 23%

Pôvodná cena:  35,29 €  ·  zľava 8,10 €

Najnižšia cena pred zľavou: 35.29 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: T-TOMI Vankúšikový mantinel MINKY Rainbow 1×6 ks, vankúšový mantinel

X000851

Hlavný popis produktu

Vankúšový mantinel T-TOMI sa skladá zo 6 samostatných vankúšov s rozmermi 35 x 35 cm vyrobených zo 100 % bavlny a mäkkého, hrejivého a luxusného materiálu MINKY (3+3). Vankúše T-TOMI možno priviazať k bočnici postieľky a poskytnú vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a zároveň bezpečie. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako v otvorenom priestore a bude pokojnejšie zaspávať.

Výplň vankúšov tvoria kvalitné antialergické PES guľôčky (duté vlákno). Vankúšový mantinel je zabalený v praktickom obale so šnúrkou vhodnom nielen na skladovanie, ale aj na cestovanie a iné použitie. Náš Vankúšový mantinel T-TOMI je vhodný pre deti od narodenia. Je tiež vhodným darčekom pre budúce mamičky. Luxusný MINKY úplet.

Materiál: 100% bavlna 6 ks vankúšov v sade

Rozmer: 35 x 35 cm

Výplň PES guľôčky (duté vlákno), antistatické a antibakteriálne obojstranné použitie moderný dizajn kvalitné spracovanie balené v praktickom obale šetrné pranie na 40 °C, po vypraní vyklepať, vytvarovať a nechať voľne uschnúť. Vyrobené v Českej republike.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.