T-TOMI Pletený mantinel 360 cm White + Grey + Mint

1×1 ks, pletený mantinel

Značka: T-TOMI

Pletený plášť T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do 360 cm dlhého a 20 cm vysokého vrkoča. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. Pletený plášť T-TOMI možno omotať okolo celého vnútra postieľky a poskytnúť tak vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok. Možno ju použiť aj ako ochrannú ohrádku mimo postieľky alebo ako zábranu k prvej veľkej posteli.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

35,29
Ušetríte 58%

Pôvodná cena:  83,89 €  ·  zľava 48,60 €

Najnižšia cena pred zľavou: 83.89 €

Doprava zadarmo

O produkte: T-TOMI Pletený mantinel 360 cm White + Grey + Mint 1×1 ks, pletený mantinel

X000869

Hlavný popis produktu

Pletený plášť T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do 360 cm dlhého a 20 cm vysokého vrkoča. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. Pletený plášť T-TOMI možno omotať okolo celého vnútra postieľky a poskytnúť tak vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok.

Možno ju použiť aj ako ochrannú ohrádku mimo postieľky alebo ako zábranu k prvej veľkej posteli. Pletený poťah matraca je zabalený v praktickom obale z netkanej textílie so šnúrkou, ktorý je vhodný nielen na skladovanie, ale aj na cestovanie a iné použitie. Náš pletený mantinel T-TOMI je vhodný pre deti od narodenia. Je tiež vhodným darčekom pre budúce mamičky.

Materiál: 100 % bavlna

Rozmer: 20 x 360 cm

Výplň z dutého vlákna, antistatická a antibakteriálna všestranné využitie moderný dizajn kvalitné spracovanie balené v praktickom obale šetrné pranie na 40 °C, po vypraní vyklepte, vytvarujte a nechajte voľne uschnúť. Vyrobené v Českej republike


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.