T-TOMI Pletený mantinel 360 cm White + Grey + Mint

1×1 ks, pletený mantinel

Značka: T-TOMI
Pletený plášť T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do 360 cm dlhého a 20 cm vysokého vrkoča. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. Pletený plášť T-TOMI možno omotať okolo celého vnútra postieľky a poskytnúť tak vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok. Možno ju použiť aj ako ochrannú ohrádku mimo postieľky alebo ako zábranu k prvej veľkej posteli.
Na sklade v eshope
87,89
Doprava zadarmo

O produkte

X000869

Pletený plášť T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do 360 cm dlhého a 20 cm vysokého vrkoča. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. Pletený plášť T-TOMI možno omotať okolo celého vnútra postieľky a poskytnúť tak vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok.

Možno ju použiť aj ako ochrannú ohrádku mimo postieľky alebo ako zábranu k prvej veľkej posteli. Pletený poťah matraca je zabalený v praktickom obale z netkanej textílie so šnúrkou, ktorý je vhodný nielen na skladovanie, ale aj na cestovanie a iné použitie. Náš pletený mantinel T-TOMI je vhodný pre deti od narodenia. Je tiež vhodným darčekom pre budúce mamičky.

Materiál: 100 % bavlna

Rozmer: 20 x 360 cm

Výplň z dutého vlákna, antistatická a antibakteriálna všestranné využitie moderný dizajn kvalitné spracovanie balené v praktickom obale šetrné pranie na 40 °C, po vypraní vyklepte, vytvarujte a nechajte voľne uschnúť. Vyrobené v Českej republike


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.