T-TOMI Pletený mantinel 360 cm Olive

1×1 ks, pletený manitinel

Značka: T-TOMI

Pletený mantinel T-TOMI je moderným ochranným doplnkom zapleteným do vrkoča s dĺžkou 360 cm a výškou 20 cm. Mantinel je vyrobený zo 100% bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom.

47,99
Ušetríte 48%

Pôvodná cena:  91,89 €  ·  zľava 43,90 €

Najnižšia cena pred zľavou: 91.59 €

Doprava zadarmo

O produkte: T-TOMI Pletený mantinel 360 cm Olive 1×1 ks, pletený manitinel

X000890

Hlavný popis produktu

Pletený mantinel T-TOMI je moderným ochranným doplnkom zapleteným do vrkoča s dĺžkou 360 cm a výškou 20 cm. Mantinel je vyrobený zo 100% bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. Pletenec T-TOMI je možné ovinúť okolo celej vnútornej strany postieľky a Vášmu dieťatku tak poskytne ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Bábätko sa bude cítiť v postieľke príjemnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a zaistíte mu pokojnejšie zaspávanie. Možno ho tiež využiť ako ochrannú ohrádku na hranie mimo postieľku či ako zábranu do prvej veľkej postele.

Pletený mantinel je balený v praktickom obale z netkanej textílie so sťahovaním, vhodnom nielen na skladovanie, ale aj na cesty a ďalšie využitie. Náš pletený mantinel T-TOMI je vhodný pre deti od narodenia. Je tiež vhodným darčekom pre budúce mamičky.

materiál 100% bavlna
rozmer 20 x 360 cm
výplň duté vlákno, antistatické a antibakteriálne
mnohostranné využitie
moderný dizajn
kvalitné spracovanie
balené v praktickom obale
jemné pranie na 40 ° C, po vypraní natrepte, vytvarujte a nechajte voľne uschnúť
vyrobené v Českej republike


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.