T-TOMI Pletený mantinel 180 cm White

1×1 ks, pletený mantinel

Značka: T-TOMI

Pletený plášť T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do vrkoča s dĺžkou 180 cm a výškou 20 cm. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. Pletený mantinel T-TOMI možno omotať okolo celého vnútra postieľky a poskytnúť tak vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok. Môže sa používať aj ako ochranná ohrádka mimo postieľky alebo ako zábrana k prvej veľkej posteli.

47,89
Doprava zadarmo

O produkte: T-TOMI Pletený mantinel 180 cm White 1×1 ks, pletený mantinel

X000854

Hlavný popis produktu

Pletený mantinel T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do vrkoča s dĺžkou 180 cm a výškou 20 cm. Pláštenka je vyrobená zo 100 % bavlny, vyplnená antialergickým dutým vláknom. Pletený poťah T-TOMI možno obopnúť okolo celého vnútra postieľky a poskytnúť tak vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok.

Môže sa používať aj ako ochranná ohrádka mimo postieľky alebo ako zábrana k prvej veľkej posteli. Pletený poťah na matrac je zabalený v praktickom obale z netkanej textílie so šnúrkou, ktorý je vhodný nielen na skladovanie, ale aj na cestovanie a iné použitie. Náš pletený mantinel T-TOMI je vhodný pre deti od narodenia. Je tiež vhodným darčekom pre budúce mamičky.

Materiál: 100 % bavlna

Rozmer: 20 x 180 cm

Výplň z dutého vlákna, antistatická a antibakteriálna všestranné využitie moderný dizajn kvalitné spracovanie balené v praktickom obale šetrné pranie na 40 °C, po vypraní vyklepte, vytvarujte a nechajte voľne uschnúť. Vyrobené v Českej republike.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.