SYMBIOSYS alflorex

1×30 cps, výživový doplnok

Značka: ALFLOREX
SYMBIOSYS Alflorex® je probiotický výživový doplnok navrhnutý tak, aby podporoval Vašu vnútornú rovnováhu. Nie všetky kmene bakterií sú rovnaké a každý kmeň je špecifický, dokonca aj v rámci skupiny bifidobaktérií.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
17,69
Doprava zadarmo nad 29,90 €
17 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45783 ADC

SYMBIOSYS je skupina prípravkov obsahujúcich mikrobiotu s vedecky testovanými zložkami. Hlavnými zložkami sú prevažne kmene, ktoré boli starostlivo vybrané, aby podporili dosiaľ neobjavený potenciál vášho čreva. SYMBIOSYS je určená k tomu, aby vás sprevádzala v každej fáze života a umožnila vám udržať si pocit pohody. So SYMBIOSYS zažijete vnútorný kľud a rovnováhu, ktorú hľadáte, a užijete si život naplno.

Použitie

Užíva sa 1 kapsula 1x denne každý deň počas najmenej 4 týždňov. Výživový doplnok sa môže užívať kedykoľvek v priebehu dňa, s jedlom alebo bez jedla. Zapíja sa pohárom vody.

Upozornenie

Prechodné obdobie adaptácie na výživový doplnok je normálne. Je dôležité, aby ste užívanie prípravku neprerušovali. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nenahrádza prestrú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte pri izbovej teplote. Neuchovávajte v chladničke. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.