Sušič vlasov Mesko MS 2250

Značka: MESKO

Sušič vlasov Mesko MS2250 je elegantný a profesionálny sušič vlasov, ktorý vám pomôže ,,stajlovať‘‘ krátke, stredné alebo dlhé vlasy

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sušič vlasov Mesko MS 2250

059d349e-3b64-4965-8e3b-ea2a9a3e37e8

Hlavný popis produktu

Sušič vlasov Mesko MS2250 je elegantný a profesionálny sušič vlasov, ktorý vám pomôže ,,stajlovať‘‘ krátke, stredné alebo dlhé vlasy. Efektívny a dlhotrvajúcy, vďaka vysoko kvalitným materiálom bude MS2250 slúžiť mnoho rokov. Navyše, moderné riešenia tiež pomôžu postarať sa o zdravie vašich vlasov! Už sa nemusíte obávať každodenného fénovania vlasov! Vďaka modernému dizajnu je navyše ideálnym darčekom!

Charakteristika a technické údaje:
Príkon 2100W
2 nastavenia rýchlosti
3 nastavenia teploty
Studený vzduch
Koncentrátor
Moderný dizajn
Závesné očko

Moderný sušič vlasov Mesko MS2250 s výkonom 2100 W je vybavený nezávislým ovládaním rýchlosti a teploty vzduchu, čo vám umožní rýchlo a pohodlne prispôsobiť prúdenie vzduchu dĺžke a vlhkosti vašich vlasov. Tri nastavenia teploty a dve nastavenia rýchlosti fúkania sú užitočné, ak máte krehké vlasy, ktoré by nemali byť vystavené najvyššej teplote sušenia. Malá veľkosť sušiča a špeciálne závesné očko umožňujú pohodlné skladovanie zariadenia. Štýlový dizajn znamená, že sušič môžete udržiavať na viditeľnom mieste aj v kúpeľni, čo je obzvlášť dôležité, ak ho používate každý deň!
Fénovanie sa považuje za činnosť, ktorá poškodzuje naše vlasy. Nedá sa skryť, že vysoká teplota ich môže vysušiť a ovplyvniť krehkosť našich vlasov, ale použitím moderných výrobkov a prístrojov môžeme tento problém rýchlo eliminovať. Cool Shoot - funkcia prúdenia chladného vzduchu zatvára vlasové kutikuly a fixuje váš účes. Znížite počet stylingových výrobkov, vlasy vám budú vďačné!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.