Sušič vlasov Camry CR 2253

Značka: CAMRY

Sušič vlasov Camry CR2253 je skvelou voľbou pre náročnejších ľudí, ktorí sa o svoje vlasy pravidelne starajú a chcú im dať krásny vzhľad

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sušič vlasov Camry CR 2253

184f3156-6c9c-4dfe-9672-a56d708935b6

Hlavný popis produktu

Sušič vlasov Camry CR2253 je skvelou voľbou pre náročnejších ľudí, ktorí sa o svoje vlasy pravidelne starajú a chcú im dať krásny vzhľad. Sušič je vybavený regulátormi rýchlosti fúkania aj teploty, ktorá zahŕňa aj fúkanie za studena. Sušič je dodávaný s difúzorom a koncentrátorom, čo zvyšuje možnosti sušenia a úpravy vašich vlasov.
Niektoré spotrebiče nájdete takmer v každom byte, konkrétnejšie v každej kúpeľni. Jedným z nich je určite sušič vlasov. Je to produkt, vďaka ktorému dokážete rýchlo a bez námahy vytvoriť ten najsofistikovanejší účes.
Okrem regulácie teploty môžete nastaviť aj rýchlosť vzduchu. Zariadenie je tiež vybavené koncentrátorom vzduchu. Vďaka nemu môže byť prúd nasmerovaný na vybraný prameň vlasov, čo výrazne urýchľuje ich sušenie. Difúzor je naopak dôležitým doplnkom pre ľudí, ktorí si chcú vysušiť kučeravé vlasy. Vlasy vyzerajú zdravo, sú nadvihnuté už od korienkov a dajú sa ľahko upravovať. Všetky tlačidlá sú na ľahko prístupnom mieste, čo uľahčuje správne nastavenie funkcií sušiča. CR2253 má tiež špeciálne závesné očko, vďaka ktorému je jednoduchšie prístroj uložiť a ušetríte tak nejaké miesto v kúpeľni. Sušič je tiež veľmi štýlový a vyniká moderným dizajnom. Ergonomická rukoväť zabraňuje kĺzaniu prístroja počas sušenia vlasov. Sušič vlasov Camry CR2253 odporúčame, najmä ak potrebujete moderné zariadenie.

Charakteristika a technické údaje:
Samostatná regulácia teploty a prietoku vzduchu
2 nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu
3 nastavenia teploty
Studený vzduch
Koncentrátor
Difúzor
Závesné očko
Výkon: 2000-2400 W
Maximálny výkon: 2600 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Dôležitou vlastnosťou, ktorú treba u CR2253 oceniť, je funkcia studeného vzduchu. Toto je veľmi užitočná možnosť, vďaka ktorej môžeme skrotiť neposlušné statické vlákna. Teplý vzduch pomáha rozširovať kutikuly. Pri umývaní sa odporúča na konci vlasy opláchnuť studenou vodou, takže ak si vlasy sušíte, stojí za to ich ošetriť studeným vzduchom. Kutikuly sa zatvoria a účes drží omnoho lepšie. Vzduchový koncentrátor umožňuje ľahké zameranie na jeden prameň a dodáva tak vlasom objem.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.