Sušič vlasov Adler AD 2272 SUPERSPEED

Značka: ADLER

Sušič vlasov Adler AD2272 je moderný fén, ktorý spája najnovšiu technológiu s výnimočnou účinnosťou, aby zabezpečil rýchle a efektívne vysušenie vašich vlasov a zároveň zabezpečil ich zdravý vzhľad

89,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Sušič vlasov Adler AD 2272 SUPERSPEED

0d04d2a0-de70-41f6-9c59-ab31a84ecdb4

Hlavný popis produktu

Sušič vlasov Adler AD2272 je moderný fén, ktorý spája najnovšiu technológiu s výnimočnou účinnosťou, aby zabezpečil rýchle a efektívne vysušenie vašich vlasov a zároveň zabezpečil ich zdravý vzhľad. Sušič AD2272 vybavený revolučným bezuhlíkovým motorom dosahuje 110 000 otáčok za minútu, čo zaisťuje rýchle vysušenie vlasov bez ich poškodenia. Tri nastavenia teploty a dve úrovne prúdenia vzduchu umožňujú plnú kontrolu nad procesom stylingu a prispôsobujú sušič rôznym typom vlasov. Inovatívna ionizačná technológia zabraňuje vlasom elektrizovať, zaisťuje ich hladkosť a lesk. Elektronický regulátor teploty NTC zaručuje stálu a bezpečnú teplotu, ktorá zaisťuje precíznu starostlivosť o vlasy. Magnetický koncentrátor vzduchu umožňuje presne nasmerovať prúd vzduchu, čo je kľúčové pri stylingu a modelovaní účesov. LED displej skrytý za elegantným zrkadlovým povrchom uľahčuje ovládanie nastavení a dodáva fénu moderný charakter. Odnímateľný vzduchový filter s magnetickým uzáverom a priložené úložné vrecko uľahčujú údržbu a skladovanie sušiča.

Adler AD2272 je fén, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Vďaka pokročilým funkciám si vlasy rýchlo a bezpečne vysušíte a zároveň sa postaráte o ich kondíciu a zdravý vzhľad. Vyberte si Adler AD2272 a užite si sušenie vlasov v profesionálnej kvalite v pohodlí domova.

Charakteristika a technické údaje:
2 nastavenia rýchlosti vzduchu
3 nastavenie teploty
Variabilný teplotný režim (horúci/studený)
Studený vzduch
Bez-uhlíkový motor
110 000 otáčok za minútu
Prietok vzduchu: 20 m/s
Rýchle sušenie vlasov
LED displej
Displej skrytý za zrkadlovým povrchom
Ionizačná technológia
Ochrana proti prehriatiu
Tichá prevádzka: 67 dB
NTC elektronický regulátor teploty
Magnetický koncentrátor vzduchu
Odnímateľný vzduchový filter s magnetickým uzáverom
Vrecko na pohodlné skladovanie
Dĺžka napájacieho kábla: 1,8 m
Výkon: nom. 1600 W, max. 1800 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Hmotnosť: 0,58 kg

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.