Sunar Rozpustný nápoj Šípkový s čučoriedkami

v prášku (od ukonč. 4. mesiaca) 1x200 g

Značka: SUNAREK
Detský čaj ovocný – čučoriedkový so šípkami. Obsahuje prebiotickú vlákninu a vitamín C. Vhodný na podporu pitného režimu. Pre deti od 4 mesiacov.
4,69
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29.9
4 body na vernostnú kartu

O produkte

X17963 ADC

Rozpustný nápoj šípkový s čučoriedkami v prášku, s vitamínom C, bez konzervantov. Potravina na osobité výživové účely pre dojčatá od ukončeného 4.mesiaca a malé deti.

  • Možno podávať za tepla aj za studena.
  • Možno podávať vo fľaši alebo v hrnčeku.
  • Výborná rozpustnosť. 

Spôsob použitia

Dojčenská voda sa ohreje na požadovanú teplotu. Prevarená voda sa ochladí (na 40°C) a v 100 ml sa rozpustia 2 zarovnané čajové lyžičky (5 g ) granulátu. Nápoj sa zamieša. Neprisládza sa. Možno podávať za tepla aj za studena. 

V 100 ml sa rozpustia 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu.

Upozornenie: Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dohľadu. Používajte len na základe odporúčania lekára, alebo kvalifikovaného pracovníka. Pri podávaní nápoja z fľaše odporúčame fľašu pridržať a nenechávať ju dieťaťu ako náhradu za cumlík. Prispejete tak k ochrane proti zubnému kazu. K podávaniu nápoja používajte čo najskôr lyžičku alebo detský hrnček. Dbajte na pravidelnú zubnú hygienu. Nekonzumujte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku produktu.
Pripravený nápoj spotrebujte do 12 hodín. Odporúčaná denná dávka je 100 ml pripraveného nápoja. Prípadný sediment nie je chyba.