Styler na vlasy Camry CR 2025

Značka: CAMRY

Styler na vlasy Camry CR2025 je vynikajúca voľba pre dámu, ktorá chce zdôrazniť krásu svojich vlasov

22,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Styler na vlasy Camry CR 2025

2965976d-e748-4cd9-a2b8-f0f21d6c2912

Hlavný popis produktu

Styler na vlasy Camry CR2025 je vynikajúca voľba pre dámu, ktorá chce zdôrazniť krásu svojich vlasov. Elegantná teplovzdušná kulma s nylonovými štetinami, Vám vďaka 3 úrovniam nastavenia teploty a výkonu 1200 W umožní jednak zafixovať kučery, jednak ich vytvoriť na úplne rovných vlasoch. Veľmi pohodlné vďaka otočnému pripojeniu šnúry a špeciálnemu závesnému pútku.
Ak ste šťastným majiteľom hustých a dlhých vlasov, viete presne, ako dlho trvá, kým ich ráno upravíte. Sušenie takýchto prameňov je najdlhšou fázou tohto procesu. Vďaka modelovacej kefke, ktorá rozčesáva, suší a upravuje vlasy súčasne, výrazne tento proces skrátite. Ak sú vaše vlasy jemné a poškodené, CR2025 vám pomôže ich skrotiť a vysušiť behom niekoľkých sekúnd bez toho, aby boli príliš dlho zahrievané. Dôležité je, že kefa má nylonové štetiny, ktoré zvládnu aj tie najneposlušnejšie vlasy a za pár sekúnd vyhladia ich povrch. Vaše pramene môžete fénovať a jemne narovnávať, rovnako ako ich natáčať na kefke, aby ste vytvorili prirodzene vyzerajúce vlny a kučery. Požadované efekty môžete získať bez toho, aby ste museli kupovať veľa zariadení.

Charakteristika a technické údaje:
Integrovaný spínač pre reguláciu rýchlosti a teploty vzduchu
2 nastavenia rýchlosti vzduchu
3 nastavenia teploty
Nylonové štetiny bez zamotania
Keramikou potiahnutá hlaveň
Priemer: 22cm
360° otočná šnúra
Dĺžka kábla: 1,75 m
Závesné očko
Príkon: 1200 W
Príkon max: 1800W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Pri starostlivosti o vlasy sa zvyčajne snažíme zvoliť najlepšiu kozmetiku, vďaka ktorej sú naše vlasy jemné a lesklé. Je tiež potrebné zvážiť, aké vybavenie používame na každodenný vzhľad. Styler CAMRY CR2025 bude dobrou kúpou. Kvalitne postavený, ako aj zaujímavý dizajn, nie sú jeho jedinými výhodami!
Ľudia, ktorí často upravujú svoje vlasy sušičom vlasov, natáčkami alebo žehličkou na vlasy, vedia, aký to má vplyv na štruktúru vlasov. Príliš vysoká teplota a nesprávne materiály ich môžu poškodiť a vysušiť. Tento styler má integrovaný prepínač regulácie teploty. Môžete upraviť teplotu (3 nastavenia) a zvoliť jednu z 2 rýchlostí vzduchu. Takto môžete zariadenie prispôsobiť účesu, ktorý máte: krátke a dlhé vlasy, hrubé aj tenké. Keramický povrch na hlavni, dlhá otočná šnúra a závesné očko iba uľahčujú použitie a skladovanie zariadenia. V kúpeľni alebo cestovnej taške nezaberie veľa miesta, ak sa chcete postarať o elegantný styling počas dovolenky alebo služobných ciest.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.