Stolový ventilátor Bimar VTM 35.BL Vintage

Značka: BIMAR

Stolový ventilátor Bimar VTM35 vo Vintage štýle s kovovým telom a chrómovanými mriežkami bude vašim nenahraditeľným spojencom v boji s letnými horúčavami

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stolový ventilátor Bimar VTM 35.BL Vintage

d582da7a-70c7-4860-b50e-1f386590f365

Hlavný popis produktu

Stolový ventilátor Bimar VTM35 vo Vintage štýle s kovovým telom a chrómovanými mriežkami bude vašim nenahraditeľným spojencom v boji s letnými horúčavami. Ponúka tri rýchlosti prúdenia vzduchu, osciláciu, nastaviteľný sklon a výkon až 35 W. Stabilný podstavec s protišmykovými podložkami je odolný voči poškriabaniu a v spojení s kovovými materiálmi a špeciálnymi napájacími káblami zaručujú skutočnú odolnosť, kvalitu a dlhé roky bezproblémového používania. Príjemný závan čerstvého vzduchu aj v tie najhorúcejšie letné dni!

Charakteristika a technické údaje:
Stolný ventilátor 30 cm, svetlomodrý
Kovové telo s práškovým lakovaním
Rýchlosti: 3
Tlačidlo pre pravú/ľavú 90° osciláciu
Nastaviteľný 20° sklon hore/dole
Vrtuľa: priemer 30 cm
Chrómová mriežka so zadnou rukoväťou
220-240 V, 50 Hz
35 W
Rozmery zariadenia: 335x395x250 mm
Hmotnosť: 2,85 kg

Kompaktné a šikovné stolné ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.