Stolový ventilátor Bimar VT 433

Značka: BIMAR

Stolový ventilátor Bimar VT433 so štýlovou bielo-sivou farbou a 5 lopatkovou vrtuľou bude vašim nenahraditeľným spojencom v boji s letnými horúčavami

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stolový ventilátor Bimar VT 433

0e512bc6-9824-42ef-87bf-a5937af5f85a

Hlavný popis produktu

Stolový ventilátor Bimar VT433 so štýlovou bielo-sivou farbou a 5 lopatkovou vrtuľou bude vašim nenahraditeľným spojencom v boji s letnými horúčavami. Ponúka tri rýchlosti prúdenia vzduchu, osciláciu, nastaviteľný sklon a výkon až 55 W. Bezpečnostná mriežka s plastovým prstencom výrazne zvyšuje bezpečnosť používania aj na miestach, kde by sa do vrtule mohol dostať cudzí predmet. Práca či štúdium v horúcich letných dňoch nie je nič príjemné, no rozhodne sa dá spríjemniť!

Charakteristika a technické údaje:
priemer vrtule 40 cm
5 lopatiek
prepínač rýchlosti 0 + 3
oscilácia 90° vľavo/vpravo
nastaviteľný sklon nahor/nadol o 20°
bezpečnostná mriežka s plastovým prstencom
zozadu rukoväť na prenášanie
ABS telo
maximálny prietok vzduchu 65,75 m3/min
hlučnosť max. 62 dB (A)
220/240 V, 50 Hz
55 W
hmotnosť 3,15 kg
rozmery produktu 435x550x270 mm

Kompaktné a šikovné stolné ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.