Stolový mixér Mesko MS 4079be

Značka: MESKO

Pripravujete koktaily, smoothie, krémové polievky, hladké omáčky alebo iné tekuté a polotekuté výrobky

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stolový mixér Mesko MS 4079be

3bb2e60a-ea61-422c-b8ba-39ee394a8814

Hlavný popis produktu

Pripravujete koktaily, smoothie, krémové polievky, hladké omáčky alebo iné tekuté a polotekuté výrobky. Potrebujete ľahký a ľahko skladovateľný mixér. Potom sa stolový mixér Mesko MS4079 stane vaším obľúbeným kuchynským vybavením. Vďaka modernému vybaveniu a vysokému výkonu si užijete zdravé občerstvenie alebo pitie za pár okamihov. Vďaka elegantnému dizajnu bude mixér ozdobou každej kuchyne. Veľká 1,8 l nádoba vám umožňuje pripraviť si koktail naraz. Vďaka elegantnému dizajnu bude MS4079 ozdobou každej kuchyne.
Ovocné a zeleninové smoothie plné vitamínov a minerálov sú jednoduchým spôsobom, ako doplniť svoju stravu a obohatiť ju o zdravé občerstvenie pre celú rodinu. Polievky a hladké omáčky sú zaujímavým spôsobom, ako presvedčiť mladých jedákov zeleniny. V lete si môžete rýchlo a pohodlne pripraviť smoothie na raňajky alebo chladnú večeru. Mixér je vybavený dvoma nastaveniami rýchlosti, ktoré vám pri 1000 W umožnia rýchlo a presne rozmixovať aj tvrdšie ovocie a zeleninu. Jediné, čo musíte urobiť, je umiestniť zariadenie na rovný povrch, vhodiť obľúbené ingrediencie a po niekoľkých minútach bude pripravený nápoj alebo jedlo. Funkcia „pulz“ vám umožní dôkladne premiešať väčšie kusy a uľahčí vám ovládanie činnosti zariadenia, ak uprednostňujete väčšie kúsky ovocia v smoothie.

Charakteristika a technické údaje:
2 nastavenia rýchlosti
Pulzná funkcia
Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele - so 4 reznými čepeľami
Objem nádoby: 1,8l
Plastová BPA free nádoba
Ľahké skladovanie
Nominálny výkon: 500 W
Maximálny výkon: 1 000 W

Za zmienku stojí skutočnosť, že vysoká kvalita výrobku zabezpečí používanie tohto modelu roky. Dôležité je, že mixér bol vyrobený z bezpečných výrobkov a neobsahuje BPA. Nádoba s objemom 1,8 litra zaručuje, že si celá rodina pochutná na lahodnom nápoji alebo kokteile a polievka sa okamžite pripraví pre celú rodinu. Nože z nehrdzavejúcej ocele sú pohodlie, ktoré zvládne akýkoľvek komponent bez obáv z poškodenia. Nože a nádoba sa tiež ľahko čistia. Jednoducho ich umyte v teplej vode s prídavkom umývacieho prostriedku. Telo prístroja utrite len navlhčenou utierkou. Po ukončení práce je možné mixér ľahko zložiť a uložiť do skrinky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.