Stolový mixér Mesko MS 4079b

Značka: MESKO

Pripravujete koktaily, smoothie, krémové polievky, hladké omáčky alebo iné tekuté a polotekuté výrobky

56,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Stolový mixér Mesko MS 4079b

fc378f21-cca9-4b99-b768-dd8c271c97e7

Hlavný popis produktu

Pripravujete koktaily, smoothie, krémové polievky, hladké omáčky alebo iné tekuté a polotekuté výrobky. Potrebujete ľahký a ľahko skladovateľný mixér. Potom sa stolový mixér Mesko MS4079 stane vaším obľúbeným kuchynským vybavením. Vďaka modernému vybaveniu a vysokému výkonu si užijete zdravé občerstvenie alebo pitie za pár okamihov. Vďaka elegantnému dizajnu bude mixér ozdobou každej kuchyne. Veľká 1,8 l nádoba vám umožňuje pripraviť si koktail naraz. Vďaka elegantnému dizajnu bude MS4079 ozdobou každej kuchyne.
Ovocné a zeleninové smoothie plné vitamínov a minerálov sú jednoduchým spôsobom, ako doplniť svoju stravu a obohatiť ju o zdravé občerstvenie pre celú rodinu. Polievky a hladké omáčky sú zaujímavým spôsobom, ako presvedčiť mladých jedákov zeleniny. V lete si môžete rýchlo a pohodlne pripraviť smoothie na raňajky alebo chladnú večeru. Mixér je vybavený dvoma nastaveniami rýchlosti, ktoré vám pri 1000 W umožnia rýchlo a presne rozmixovať aj tvrdšie ovocie a zeleninu. Jediné, čo musíte urobiť, je umiestniť zariadenie na rovný povrch, vhodiť obľúbené ingrediencie a po niekoľkých minútach bude pripravený nápoj alebo jedlo. Funkcia „pulz“ vám umožní dôkladne premiešať väčšie kusy a uľahčí vám ovládanie činnosti zariadenia, ak uprednostňujete väčšie kúsky ovocia v smoothie.

Charakteristika a technické údaje:
2 nastavenia rýchlosti
Pulzná funkcia
Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele - so 4 reznými čepeľami
Objem nádoby: 1,8l
Plastová BPA free nádoba
Ľahké skladovanie
Nominálny výkon: 500 W
Maximálny výkon: 1 000 W

Za zmienku stojí skutočnosť, že vysoká kvalita výrobku zabezpečí používanie tohto modelu roky. Dôležité je, že mixér bol vyrobený z bezpečných materiálov a neobsahuje BPA. Nádoba s objemom 1,8 litra zaručuje, že si celá rodina pochutná na lahodnom nápoji alebo kokteile a polievka sa okamžite pripraví pre celú rodinu. Nože z nehrdzavejúcej ocele sú pohodlie, ktoré zvládne akýkoľvek komponent bez obáv z poškodenia. Nože a nádoba sa tiež ľahko čistia. Jednoducho ich umyte v teplej vode s prídavkom umývacieho prostriedku. Telo prístroja utrite len navlhčenou utierkou. Po ukončení práce je možné mixér ľahko zložiť a uložiť do skrinky. Stolový mixér Mesko MS4079 nájdete v našej ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.