Stolový mixér Adler AD 4076

Značka: ADLER

Stolový mixér Adler AD4076 s maximálnym výkonom 1 000 W je účinné zariadenie na rýchle mixovanie a miešanie potravín

54,99

O produkte: Stolový mixér Adler AD 4076

69072d89-5781-45c6-b598-6aa487912e60

Hlavný popis produktu

Stolový mixér Adler AD4076 s maximálnym výkonom 1 000 W je účinné zariadenie na rýchle mixovanie a miešanie potravín. Má 2 stupne rýchlosti, čo vám dáva možnosť vybrať si tú, ktorú aktuálne potrebujete. Okrem toho je k dispozícii funkcia Pulse, ktorá dočasne zvyšuje otáčky, čo je užitočné pre hustejšie prísady. Zariadenie umožňuje tiež drvenie ľadu. Mixér je vybavený sklenenou, ľahko čistiteľnou 1,5-litrovou nádobou. Pri výbere skleneného mixéra si môžete byť istí, že v ňom pripravené nápoje alebo polievky nezmenia chuť! Čepele z nehrdzavejúcej ocele zvládnu akúkoľvek prísadu, dokonca aj ľad, bez obáv z poškodenia.
Máte radi ovocné koktaily plné vitamínov a obľúbených chutí a pijete ich nielen v lete? Má vaša rodina rada krémové polievky? Snažíte sa postarať o zdravie a zaviesť do stravy zdravé jedlo plné zeleniny a ovocia? Ak na jednu z týchto otázok môžete odpovedať áno, znamená to, že pre vás máme niečo dokonalé! Stolový mixér ADLER AD4076 je výkonné zariadenie, ktoré vám pomôže pripraviť jedlo pre celú rodinu! V lete oceníte funkciu drvenia ľadu, ktorá pomôže ochladiť vaše koktaily alebo pripraviť chutnú ľadovú kávu či čaj!

Charakteristika a technické údaje:
Sklenená nádoba 1,5 l
Čepele z nehrdzavejúcej ocele
Funkcia drvenia ľadu
Pulzná funkcia
2 nastavenia rýchlosti
Výkon: 500W
Maximálny výkon: 1 000 W
Napájanie: 220-240V, 50/60 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.