Stojanový ventilátor Bimar VP 456T

Značka: BIMAR

Stojanový ventilátor Bimar VP465T je vybavený systémom diaľkového ovládania, vďaka ktorému pre zmenu sily fúkania, zapnutie alebo vypnutie prístroja nemusíte vstávať

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stojanový ventilátor Bimar VP 456T

331e4446-8f2d-4615-bc82-16f4a265e353

Hlavný popis produktu

Stojanový ventilátor Bimar VP465T je vybavený systémom diaľkového ovládania, vďaka ktorému pre zmenu sily fúkania, zapnutie alebo vypnutie prístroja nemusíte vstávať. Dodatočne sa dá umiestniť aj na horšie dostupné miesto, napríklad za pracovný stôl, a aj tak sa bude veľmi pohodlne používať. Výnimočný komfort používania ide ruka v ruke s elegantným vzhľadom, ktorý umožňuje používať zariadenie v priestore určenom na prijímanie hostí alebo zákazníkov. Zariadenie je vybavené LED displejom.

Charakteristika a technické údaje:
priemer 40 cm
diaľkové ovládanie
časovač 7,5 hod.
3 rýchlosti
oscilácia
displej
nastaviteľný sklon
maximálny prietok vzduchu 51 m3/min
hlučnosť max. 62 dB (A)
220/240 V, 50 Hz
50 W
hmotnosť 7,7 kg
rozmery produktu 450x1450x400 mm

Stojanové ventilátory Bimar, ktoré kombinujú štýl a technológiu, navrhnuté tak, aby osviežili každé prostredie a ponúkli riešenia pre každý vkus. Vintage modely, ultratiché, s drevenou nohou, s industriálnym vzhľadom alebo super kompaktné, sú vhodné pre domáce použitie a pracovné prostredie.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.