Stojanový ventilátor Bimar VP 455T

Značka: BIMAR

Stojanový ventilátor Bimar VP455T je vybavený systémom dotykového elektronického ovládania ako aj diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému pre zmenu sily fúkania, zapnutie alebo vypnutie prístroja nemusíte vstávať

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stojanový ventilátor Bimar VP 455T

5cf071cf-a437-4605-b8dd-dc29c8f93b71

Hlavný popis produktu

Stojanový ventilátor Bimar VP455T je vybavený systémom dotykového elektronického ovládania ako aj diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému pre zmenu sily fúkania, zapnutie alebo vypnutie prístroja nemusíte vstávať. Výnimočný komfort používania ide ruka v ruke s elegantným vzhľadom, ktorý umožňuje používať zariadenie v priestore určenom na prijímanie hostí alebo zákazníkov. Zariadenie je vybavené aj časovačom a okrem tradičných funkcií oscilácie či nastaviteľného sklonu ponúka aj tichý režim, ktorý zabezpečí nerušené pohodlie používania.

Charakteristika a technické údaje:
priemer 40 cm
vrtuľa s 5 listami
dotykové elektronické ovládanie
diaľkové ovládanie
funkcia "Silent"
3 rýchlosti
3 režimy: Normálny / Prirodzený / Tichý
časovač 7h 30 min.
LED diódy zobrazujú každú zvolenú funkciu
automatická oscilácia
nastaviteľný sklon
nastaviteľná výška (115 - 147 cm)
napájanie: 220/240 V, 50 Hz
výkon: 60 W
hmotnosť: 6,25 kg
rozmery produktu: 450x1470x430 mm

Stojanové ventilátory Bimar, ktoré kombinujú štýl a technológiu, navrhnuté tak, aby osviežili každé prostredie a ponúkli riešenia pre každý vkus. Vintage modely, ultratiché, s drevenou nohou, s industriálnym vzhľadom alebo super kompaktné, sú vhodné pre domáce použitie a pracovné prostredie.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.