Stojanový ventilátor Bimar VP 310.BL

Značka: BIMAR

Efektívny stojanový ventilátor Bimar VP310 s priemerom 40 cm poskytuje príjemný prúd chladného vzduchu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stojanový ventilátor Bimar VP 310.BL

b46cb923-0957-4dba-92a5-76855095fb25

Hlavný popis produktu

Efektívny stojanový ventilátor Bimar VP310 s priemerom 40 cm poskytuje príjemný prúd chladného vzduchu. VP310 je ľahko použiteľný a univerzálny vďaka 3 rýchlostným stupňom a nastaveniu uhla sklonu. Vybavený je stabilnou základňou, ktorá vám tiež umožňuje nastaviť výšku. Je to veľmi efektívne zariadenie, ktoré vďaka vysoko kvalitnej výrobe a riešeniam použitých pri jeho výrobe zabezpečia v každej miestnosti príjemný chladný vzduch.

Charakteristika a technické údaje:
Kovový stojanový ventilátor 40 cm, svetlomodrý
S nastaviteľným smerom a intenzitou vzduchu
Lakované kovové telo a pochrómované povrchy
3 rýchlosti: Min/Stred/Max
Oscilácia doľava/doprava
Nastaviteľný sklon
Nastaviteľná výška (max 123 cm)
Kovová vrtuľa 40 cm
Ochranná mriežka s rukoväťou na uchopenie
220-240 V, 50 Hz
50 W
Hmotnosť: 6,3 kg
Rozmery produktu: 445x1250x395 mm

Stojanové ventilátory Bimar, ktoré kombinujú štýl a technológiu, navrhnuté tak, aby osviežili každé prostredie a ponúkli riešenia pre každý vkus. Vintage modely, ultratiché, s drevenou nohou, s industriálnym vzhľadom alebo super kompaktné, sú vhodné pre domáce použitie a pracovné prostredie.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.