Stojanový ventilátor Bimar V 360

Značka: BIMAR

Unikátny ventilátor Bimar V360 s 3D difúziou vzduchu (otáčanie do všetkých smerov v 360 stupňoch) a priemerom 30 cm poskytuje príjemný prúd chladného vzduchu do každého roku miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stojanový ventilátor Bimar V 360

c609f660-8b23-458d-b4f5-56bca7207937

Hlavný popis produktu

Unikátny ventilátor Bimar V360 s 3D difúziou vzduchu (otáčanie do všetkých smerov v 360 stupňoch) a priemerom 30 cm poskytuje príjemný prúd chladného vzduchu do každého roku miestnosti. V360 je ľahko použiteľný a univerzálny vďaka 12 rýchlostným stupňom či časovačom. Vybavený je stabilnou základňou, ktorá vám tiež umožňuje nastaviť výšku. Je to veľmi efektívne zariadenie, ktoré vďaka vysoko kvalitnej výrobe a riešeniam použitých pri jeho výrobe zabezpečia v každej miestnosti príjemný chladný vzduch.

Charakteristika a technické údaje:
stojanový alebo stolový ventilátor
3D difúzia vzduchu
priemer 30 cm
displej zobrazuje zvolenú funkciu
12 rýchlosti
3 režimy: Normálny, prírodný/prirodzený, spánkový
16 hodinový časovač ( po 1 hodine)
elektronické dotykové ovládanie
diaľkové ovládanie
motorizovaná a nastaviteľná pravá / ľavá oscilácia: 30, 60 a 120 stupňov
motorizovaná horná / dolná oscilácia do 100 stupňov
maximálny prietok vzduchu 19 m3/min
hlučnosť max. 29 dB (A)
12 V DC, AC/DC adaptér
30 W
hmotnosť 5,42 kg
rozmery produktu 340x980x333 mm

Stojanové ventilátory Bimar, ktoré kombinujú štýl a technológiu, navrhnuté tak, aby osviežili každé prostredie a ponúkli riešenia pre každý vkus. Vintage modely, ultratiché, s drevenou nohou, s industriálnym vzhľadom alebo super kompaktné, sú vhodné pre domáce použitie a pracovné prostredie.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.