STERIMAR Mn

nosový mikrosprej s obsahom morskej vody a mangánu 1x50 ml

Značka: STÉRIMAR
Nosový sprej obsahujúci morskú vodu a mangán. Vhodný na hygienu nosa. Prevlhčuje a odhlieňuje. Pomáha predchádzať príznakom alergickej nádchy.

Na sklade

Doprava zadarmo nad 29.9
11 bodov na vernostnú kartu

O produkte

P82616 ADC

Stérimar Mn je mikrosprej s morskou vodou obohatený o mangán a je určený predovšetkým na liečbu celoročnej a sezónnej nádchy. Jedno balenie vystačí asi na 150 dávok.

  • podporný prostriedok pri prevencii a liečbe alergickej nádchy
  • uľahčuje vyčistenie nosových dutín, zbavuje ich hlienov a obnovuje prirodzenú vlhkosť nosovej sliznice

Mangán má preukázateľné antialergické účinky. Stérimar obohatený o mangán bráni rozvinutiu alergického zápalu nosnej sliznice, chráni nosnú sliznicu pred vznikom alergickej nádchy (spôsobené všetkými druhmi alergénov), uvoľňuje a spriechodňuje dýchacie cesty.

Spôsob použitia:

2-4x denne vstrek do každej nosovej dierky, používať maximálne 10-15 dní. Prípravok je možné kombinovať s ďalšími liekmi na nádchu.

Pred použitím sa odstráni ochranný kryt a nástavec sa jemne vsunie do nosovej dierky. Nástavec sa krátko stlačí a nadbytok roztoku sa nechá stiecť sliznicami dolu. Potom sa nos vyfúka. Nástavec sa omyje vodou a saponátom, dôkladne sa opláchne a vysuší.

Môže sa použiť v každej polohe. Anatomicky prispôsobená trubica je bezpečná pri aplikácii do nosových otvorov dojčiat, detí i dospelých. Prípravok je vhodný pre dojčatá, deti i dospelých.