STERIMAR nosová hygiena

1×50 ml, nosový mikrosprej

Značka: STÉRIMAR
Na dennú hygienu nosa. Jemne čistí nos a odstraňuje nečistoty. 100% prírodný, bez konzervačných látok, na dlhodobé používanie. Bez obmedzenia veku.
Na sklade Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
8,49
Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

P65015 ADC

Liek Nasivin SOFT 0,05% znižuje opuch nosovej sliznice, a tým uľahčuje dýchanie nosom. Zmierňuje príznaky akútnej nádchy a alergickej nádchy.

Používa sa aj pri zápale vedľajších nosných dutín, zápale stredného ucha alebo neinfekčnej vazomotorickej nádche, ktorá sa prejavuje záchvatmi riedkej sekrécie z nosa a upchatým nosom. Je určený pre deti od 6 rokov a dospelých. S protivírusovým účinkom. Uvoľní upchatý nos už do 25 sekúnd a účinok pretrváva až do 12 hodín. Bez konzervačných látok. Prípravok je možné používať 12 mesiacov po prvom otvorení.

Dávkovanie:
Je určený na aplikáciu do nosa pre dospelých a deti od 6 rokov. Jedna dávka (1 vstreknutie) sa podáva 2-3x denne do každej nosovej dierky. Prípravok sa nemá používať dlhšie ako 5-7 dní.

Zloženie:
Liečivo je oxymetazolín-hydrochlorid 0,5 mg v 1 ml prípravku.
Ďalšími zložkami sú monohydrát kyseliny citrónovej, trinátriumcitrát, glycerol 85%, čistená voda.

Upozornenie:
LIEK NA PODANIE DO NOSA, OBSAHUJE OXYMETAZOLÍN-HYDROCHLORID. ČÍTAJTE POZORNE PÍSOMNÚ INFORMÁCIU PRE POUŽÍVATEĽA. O SPRÁVNOM POUŽÍVANÍ SA PORAĎTE SO SVOJIM LEKÁROM ALEBO LEKÁRNIKOM.
Výdaj lieku nie je viazaný na lekársky predpis.