BIO - RAW (7)

RAW/BIO  RAW food znamená živá strava, niekedy sa tiež uvádza living foods. Tento pojem znamená, že potrava nie je tepelne, ale ani chemicky upravovaná. Všetky produkty sú spracovávané pri teplote max. 42°C. Iba pri tejto teplote zostávajú všetky vitamíny a živiny telu 100%-tne prospešné. BIO potraviny sú plodiny a výrobky, ktoré vznikli prirodzeným a zároveň kontrolovaným spôsobom, sú to certifikované a označené produkty ekologického poľnohospodárstva. Obsahujú vyššiu hladinu vitamínov a minerálov, antioxidantov, flavonoidov a esenciálnych mastných kyselín, sú chutnejšie a poskytujú telu väčší prínos ako bežné potraviny.

Zoradiť podľa
Naturalis BIO Smoothie Superfoods

1×180 g, smoothie, superfoods

Smoothie Superfood - zdravé a chutné raňajky či ľahká desiata. Vďaka unikátnemu zloženiu dodáva telu všetky potrebné živiny.
10,19
Dočasne nedostupné
Naturalis BIO Smoothie Matcha tea

1×180 g, smoothie, matcha tea

Smoothie s matcha tea sú ideálne zdravé a chutné raňajky či ľahká desiata. Vďaka unikátnemu zloženiu dodáva telu všetky potrebné živiny.
10,89
Dočasne nedostupné
Naturalis BIO Smoothie Goji - jahoda

1×180 g, smoothie, goji a jahoda

Smoothie s ananásom a mangom sú ideálne zdravé a chutné raňajky či ľahká desiata. Vďaka unikátnemu zloženiu dodáva telu všetky potrebné živiny.
10,89
Dočasne nedostupné
Naturalis BIO Smoothie Čučoriedka - brusnica

1×180 g, smoothie, čučoriedka a brusnica

Smoothie s goji a jahodou sú ideálne zdravé a chutné raňajky či ľahká desiata.Vďaka unikátnemu zloženiu dodáva telu všetky potrebné živiny.
10,39
Dočasne nedostupné
Naturalis BIO Smoothie Banán - kokos

1×180 g, smoothie, banán a kokos

Smoothie s čučoriedkou a abrusnicou sú ideálne zdravé a chutné raňajky či ľahká desiata. Vďaka unikátnemu zloženiu dodáva telu všetky potrebné živiny.
7,69
Dočasne nedostupné
Naturalis BIO Smoothie Ananás - mango

1×180 g, smoothie, ananás a mango

Smoothie s banánom a kokosom sú ideálne zdravé a chutné raňajky či ľahká desiata. Vďaka unikátnemu zloženiu dodáva telu všetky potrebné živiny.
10,99
Dočasne nedostupné
Allnature Machovka peruánska sušená BIO RAW

1×100 g, plody

Machovka peruánska sú zelenožlté až žltooranžové plody sa sladkokyslou korenistou jahodovou chuťou a ananásovou arómou o veľkosti čerešní.
3,29
Dočasne nedostupné
BIO - RAW

BIO - RAW