SPLAT Special ORGANIC zubná pasta

1×75 ml, zubná pasta

Značka: SPLAT

Prírodná certifikovaná gélová pasta ORGANIC na báze extraktu z aloe vera a tea trea oleja účinne posilňuje zuby, má silný antibakteriálny účinok a zmierňuje precitlivenosť. Ideálna pre tehotné a dojčiace mamičky. Spĺňa prísne požiadavky certifikácie ECOCERT COSMOS.

10,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SPLAT Special ORGANIC zubná pasta 1×75 ml, zubná pasta

X47859

Hlavný popis produktu

Pre starostlivosť o veľmi citlivé zuby a ďasná bola vytvorená zubná pasta SPLAT Special ORGANIC s posilňujúcim účinkom. Laktát vápenatý v nej obsiahnutý remineralizuje sklovinu a bioaktívny vápnik Calcis, získavaný z vaječných škrupín ju efektívne posilňuje a znižuje precitlivenosť. Zubná pasta SPLAT Special ORGANIC je z 98,55% prírodného pôvodu. Je držiteľom certifikátu ECO-CERT COSMOS ORGANIC, ktorý garantuje, že produkt spĺňa najprísnejšie požiadavky na zložky, ich čistotu a pôvod. Je vyrábaná zodpovedne a ekologicky s ohľadom na životné prostredie.

Prírodný enzým papaín z papáje narúša štruktúru bakteriálneho povlaku, zabraňuje jeho zachytávaniu na povrchu zubov a zanecháva ich hladké a lesklé. Obsiahnutý tea tree olej má silný antibakteriálny a antiseptický účinok, zabraňuje krvácaniu ďasien a spomaľuje tvorbu zubného povlaku.

SPLAT Special ORGANIC pasta neobsahuje fluoridy. Obsahuje organický gél z aloe vera, ktorý posilňuje a lieči ďasná. Odporúča sa najmä tehotným ženám a dojčiacim matkám. Početné klinické štúdie potvrdili jeho čistiace a reminaralizačné vlastnosti, rovnako ako účinok proti krvácaniu ďasien a protizápalové vlastnosti.

Aktívne zložky
• organický gél z aloe vera, éterické oleje z čajovníka, eukalyptus, citrón, bergamot a pomaranč
• prírodný laktát vápenatý
• extrakt z ananásu – enzým bromelaín, extrakt zo sladkého drievka a extrakt z listov tropického stromu neem, glukonát zinočnatý, okrúhle leštiace kremičité častice

Bolesť spôsobená citlivosťou zubov je jedným z najčastejších problémov, s ktorým sa pacienti zverujú svojmu zubnému lekárovi. Najčastejšie je to spôsobené teplými a studenými nápojmi a pokrmami, ale podnety môžu zahŕňať aj sladké, kyslé jedlá, hygienické návyky a technika čistenia zubov alebo nesprávne používanie zubných nití či absencia pravidelných zubných prehliadok. Aj v tehotenstve sa objavuje zvýšená citlivosť ďasien.

Použitie
Odporúčame čistiť zuby dvakrát denne po jedle po dobu 2 minút.

KLINICKY POTVRDENÉ
Čistiaci efekt +51 %
Protizápalový efekt +51 %
Prevencia krvácania ďasien +52 %
Remineralizácia +25 %

Neobsahuje
fluorid, SLS/SLES, PEG, parabény, chlórhexidín, sacharín, syntetické farbivá a arómy
Nespôsobuje alergické reakcie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.