SPLAT Special COFFEE OUT zubná pasta

1×75 ml, zubná pasta

Značka: SPLAT
Z 95 % prírodná zubná pasta s vysokým obsahom fluoridu, kofeínom a esenciálnymi olejmi pre efektívne odstránenie škvŕn od čaju a kávy a osvieženie dychu. Viditeľný bieliaci efekt až o 2 odtiene.
Na sklade v eshope
8,59
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X47860

95% prírodná zubná pasta SPLAT COFFEE OUT s vysokým obsahom fluoridu, kofeínom a esenciálnymi olejmi pre efektívne odstránenie škvŕn od čaju a kávy a osvieženie dychu.

  • Viditeľný bieliaci efekt až o 2 odtiene.
  • Jemná, ale účinná.
  • Zanecháva zuby dokonale hladké a lesklé.
  • Perfektné odstránenie zubného povlaku.

Prírodná zubná pasta je vyvinutá pre efektívne bielenie zubov bez poškodenia zubnej skloviny, osvieženie dychu. Inovatívne bielenie zubov pomocou trojitého komplexu enzýmov na odstránenie škrvŕn od čaju a kávy zo zubnej skloviny.  Esenciálne oleje mäty a bisabolol osviežujú dych.

Obsahuje:

  • kofeín - pozdvihuje náladu,
  • horčík - zabezpečuje mineralizáciu skloviny,
  • vysoký obsah fluoridov 1450 ppm - zaisťuje prevenciu proti vzniku zubného kazu.

Nespôsobuje alergické reakcie! 

Neobsahuje: agresívne bieliace a abrazívne zložky, SLS/SLES, farbivá, chlórhexidínu, sacharín ani peroxidy, uhličitan vápenatý (krieda), ktorý môže poškodiť sklovinu a hydroxymethylglycinát sodný, o ktorom je známe, že spôsobuje alergie.

Zloženie: Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Calcium Pyrophosphate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Tricalcium Phosphate, Xanthan Gum, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, PVP, Sodium Benzoate, Carrageenan, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Menthol, Potassium Sorbate, Xylanase, Menthyl Lactate, Mica, Beta-glucanase, Bisabolol, Pentasodium Triphosphate, Magnesium Chloride, Mentha Piperita Oil, Maltodextrin, Sodium Chloride, Caffeine, CI 77891, Limonene.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.