SPLAT Professional WHITE PLUS ústna voda

1×275 ml

Značka: SPLAT
Ústna voda WHITE PLUS pre bezpečné bielenie zubov pôsobí proti zubnému povlaku a ako prevencia proti zubnému kameňu. Ióny zinku spoločne s esenciálnym olejom z tymianu chránia ďasná. Enzým papaín bojuje proti zubnému povlaku. Zložka LUCTATOL je účinná proti zubnému kazu.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,29
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54250

Zubný povlak nie je nič iné než priehľadná vrstva baktérií a sacharidov, ktoré sa hromadia na povrchu skloviny.

Nedôsledné čistenie zubov môže viesť k zubnému kazu a ochoreniu ďasien, preto by každodenná starostlivosť mala byť doplnená o ústnu vodu SPLAT WHITE PLUS, ktorá nielen bezpečne a jemne bieli a chráni pred zubným povlakom, ale tiež odstraňuje usadeniny a zabraňuje tvorbe zubného kameňa.

Prírodný enzým papaín z papáje obmedzuje tvorbu bakteriálneho povlaku, rozpúšťa usadený povlak a tým jemne bieli sklovinu do prirodzenej farby zubov a tiež pomáha udržiavať zdravé ďasná. Ióny zinku v kombinácii s tymianovým olejom majú sťahujúci účinok a zabraňujú krvácaniu ďasien.

Ústna voda SPLAT WHITE PLUS bola obohatená o inovatívny systém LUCTATOL®, tj. kombináciu mliečnych enzýmov (laktoferín, laktoperoxidáza, glukózooxidáza) s japonským sladkým drievkom, ktorá zaručuje ochranu pred patogénnymi mikroorganizmami a zvyšuje odolnosť ústnej dutiny, znižuje tvorbu povlaku až o 96 % a tiež ničí baktérie vedúce k vzniku kazu. Ústna voda zvyšuje profylaktický účinok zubných pást SPLAT.

Produkt bez fluoridu Neobsahuje fluorid, chlórhexidín, sacharín, SLES, alkohol, syntetické arómy a farbivá

Aktívne zložky: Sp.White systém®, systém LUCTATOL® Glukonát zinočnatý a enzým papaín.

Použitie: Pre zdravé ďasná a zuby používajte ústnu vodu každý deň v kombinácii so zubnou pastou SPLAT. Naplňte viečko fľaše ústnou vodou. Nerieďte vodou. Minútu vyplachujte ústa a potom vypľujte. Neprehltnite.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov