SPLAT Professional BIOCALCIUM ústna voda

1×275 ml,

Značka: SPLAT
Komplexná remineralizačná ústna voda pre posilnenie skloviny a k zníženiu citlivosti zubov s mliečnymi enzýmami, bioaktívnym vápnikom, nanohydroxyapatitom, esenciálnym olejom z anízu a citrónovej kôry. Zložka Sp.White systém® bezpečne bieli a leští zuby.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,29
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54248

Ochrana zubov pred zubným kazom a ochorením ďasien by nemala spočívať len v dôkladnom čistení zubnou kefkou ráno a večer.

SPLAT PROFESSIONAL BIOCALCIUM ústna voda jemne bieli sklovinu, znižuje citlivosť zubov, osviežuje dych a poskytuje komplexnú ochranu pred kazom a opätovnou tvorbou povlaku. Prírodné oleje z citróna a anízu zabraňujú rozvoju zápalov. Prírodný enzým papaín z papáje účinne rozpúšťa usadený zubný povlak a jemne a bezpečne zosvetľuje sklovinu.

Dodáva jej prirodzený odtieň. Hydroxyapatit vápenatý v kombinácii s organickým vápnikom získaným z vaječných škrupín zaisťuje účinnú remineralizáciu zubov. Ústna voda SPLAT BIOCALCIUM bola obohatená o jedinečný systém LUCTATOL®, ktorého účinnosť je založená na kombinácii mliečnych enzýmov (laktoferín, laktoperoxidáza, glukózooxidáza) s japonským sladkým drievkom.

Poskytuje ochranu proti baktériám, umožňuje udržiavať prirodzenú imunitu ústnej dutiny, znižuje riziko tvorby bakteriálneho povlaku až o 96 % a bojuje proti kariogénnym mikroorganizmom. Ústna voda zvyšuje profylaktický účinok zubných pást SPLAT.

Produkt bez fluoridu. Neobsahuje Fluorid, chlorhexidin, sacharín, SLES, alkohol, syntetické arómy a farbivá.

Aktívne zložky: Hydroxyapatit obohatený o horčík a zinok, vápnik systém LUCTATOL ™ Inovatívny bieliaci systém BIO Sp.White System.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov