SPLAT Kids detská zubná pasta 2-6 rokov

1×50 ml, 50 ml Jahoda-čerešňa

Značka: SPLAT
Z 98% prírodná jemná detská zubná pasta SPLAT Kids pre ochranu proti zubnému kazu a posilnenie skloviny a ďasien. Obsahuje hydroxyapatit vápnika, aloe vera gel, L-arginín, extrakt zo semienok červeného hrozna.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
5,69
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X54251

Z 98 % prírodná pasta SPLAT KIDS je určená pre deti od 2 do 6 rokov. Šťavnatá kombinácia jahôd a čerešní poteší každého malého milovníka ovocia a čistenie zubou s ňou bude zábavnejšie.

Produkt bol obohatený o jedinečný systém LUCTATOL®, ktorého pôsobenie je založené na kombinácii japonského sladkého drievka a komplexu mliečnych enzýmov – laktoferín a laktoperoxidáza a glukózooxidáza. Chráni ústnu dutinu dieťaťa pred baktériami, znižuje tvorbu povlaku o 96 % a tiež ničí kariogénne mikroorganizmy.

Organický gel z aloe vera zabraňuje zápalu. Extrakt zo semienok hrozna má antiseptické a antioxidačné účinky. Hydroxyapatit vápenatý posilňuje sklovinu a l-arginín v kombinácii s vápnikom znižuje citlivosť zubov a tvorí sklovinu pevnejšiu a odolnejšiu proti vzniku zubného kazu, podobne ako fluorid.

Zubná pasta SPLAT KIDS poskytuje komplexnú ochranu proti zubnému kazu, stará sa o zdravie ďasien a silnú sklovinu. Aktívne zložky LUCTATOL ™ Hydroxyapatit vápenatý (HAP) Aloe vera gel, L-arginín a extrakt z semienok červeného hrozna

Použitie: Odporúčame, aby si deti, pod dohľadom dospelého, čistili zuby s malým množstvom pasty o veľkosti hrášku. KLINICKY POTVRDENÉ

Účinnosť proti zubnému kazu 37,4% Remineralizačný účinok 33,2% Čistiaci účinok 43,1% Prevencia zápalu ďasien 63,5%


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.