SPLAT JUNIOR zubná pasta pre deti 6-11 rokov BUBBLE GUM

1×50 ml, pre deti

Značka: SPLAT
  • Detská zubná pasta s bioaktívnym vápnikom, extraktom z brusnice, granátového jablka, vitamíny A a E. Systém LUCTATOL chráni proti zubnému kazu, obsahuje extrakt z japonskej sladkého drievka a redukuje tvorbu zubného povlaku.
7,59
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: SPLAT JUNIOR zubná pasta pre deti 6-11 rokov BUBBLE GUM 1×50 ml, pre deti

X47868

Hlavný popis produktu

Detská zubná pasta SPLAT JUNIOR BUBBLE GUM s bioaktívnym vápnikom, extraktom z brusnice a granátového jablka, vitamíny A a E, je z 98 % prírodná. 

Systém LUCTATOL slúži ako ochrana proti zubnému kazu, obsahuje extrakt z japonskeho sladkého drievka a redukuje tvorbu zubného povlaku. Nanohydroxyapatit intenzívne posilňuje zubnú sklovinu tým, že doplňuje vápnik. Aloe vera gél, výťažok z kôry stromu magnólie, extrakt z granátového jablka a brusníc, vitamín A a E majú antioxidačné a protizápalové účinky.

Neobsahuje: parabény, SLS, triclosan, chlórhexidínu, agresívne abrazíva, syntetické farbivá a arómy, alkohol, peroxidy, sacharín, GMO, alkohol etoxyláty, glutén, rafinované produkty. Bez fluoridov.

KLINICKY TESTOVANÉ:

  • Účinnosť ochrany proti zubnému kazu - 25,00 %,
  • Čistiaci účinok - 41,50 %,
  • Protizápalová účinok - 37,90 %,
  • Remineralizačný účinok - 32,40 %,
  • Antioxidačný účinok - 83,30 %.

Príchuť: ŽUVAČKA

Zloženie: Aqua*, Hydrogenated Starch Hydrolysate*, Hydrated Silica*, Glycerin*, Calcium Hydroxyapatite*, Xylitol*, Sodium Coco-Sulfate*, Cellulose Gum*, Aroma*, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin*, Lactoperoxidase*, Glucose Oxidase*, Glucose Pentaacetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Xanthan Gum*, Magnolia Officinalis Bark Extract*, Glycyrrhiza Glabra Root Extract*, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract*, Juglans Regia Leaf Extract*, Punica Granatum Seed Extract*, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Maltitol*, Citric Acid*, Pentylene Glycol*, Capsanthin/Capsorubin*, CI 75470*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Mica*, CI 77891*, Limonene*. Fluoride free. *prírodného pôvodu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.