SPLAT Junior detská zubná pasta 6-11 rokov

1×50 ml, Ovocný kokteil

Značka: SPLAT
  • SPLAT Junior je z 98% prírodná a bezpečná detská zubná pasta pre deti 6-11 rokov pre kompletnú ochranu proti zubnému kazu a intenzívne posilnenie zubnej skloviny a ďasien. Bez fluoridu.
7,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: SPLAT Junior detská zubná pasta 6-11 rokov 1×50 ml, Ovocný kokteil

X54252

Hlavný popis produktu

Z 98 % prírodná pasta SPLAT JUNIOR je určená pre deti od 6 do 11 rokov. Inovatívna zložka LUCTATOL® s mliečnymi enzýmami účinne zabraňuje vzniku zubného kazu, vyrovnáva pH v ústach až na 4 hodiny.

Intenzívne posilňuje sklovinu a stará sa o ďasná. Produkt obsahuje inovatívny systém LUCTATOL® založený na kombinovaných vlastnostiach japonského sladkého drievka a komplexu mliečnych enzýmov – laktoferín, laktoperoxidáza a glukózooxidáza. Účinné látky potláčajú rast baktérií v ústach dieťaťa a podporujú imunitu ústnej dutiny, znižujú tvorbu zubného povlaku až o 96 % a ničia mikroorganizmy zodpovedné za tvorbu zubného kazu.

Hydroxyapatit vápenatý so štruktúrou podobnou zubnej sklovine zuby posilňuje. Aloe gel, vitamíny A a E, výťažky z kôry magnólie, granátového jablka a brusníc majú protizápalové a antioxidačné vlastnosti.

Produkt bez fluoridu.

Aktívne zložky LUCTATOL ™ Hydroxyapatit vápenatý (HAP) Aloe vera gel, výťažky z kôry magnólie, granátového jablka a brusníc Vitamíny A a E Klinicky testované.

Čistiaci účinok – 41,5%

Protizápalový účinok – 37,9%

Prevencia zubného kazu – 25%

Remineralizácia – 32,4%

Antioxidačný efekt – 83,3%

Neobsahuje fluorid, parabény, SLES, chlórhexidín, triklosan, agresívne abrazíva, syntetické arómy a farbivá, alkohol, peroxidy, sacharín, GMO, ethoxyláty alkoholu, glutén, rafinované ropné produkty

Použitie: Zuby by sa mali čistiť najmenej dvakrát denne po jedle. Odporúčame naniesť na kefku množstvo o veľkosti hrášku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.