SPLAT čistiaca pena MAGIC pre deti s vápnikom

1×50 ml

Značka: SPLAT
Pena obohatená o vápnik a mliečne enzýmy s extraktom zo sladkého drievka čistí sklovinu, pôsobí antibakteriálne, chráni proti zubnému kazu a udržiava zdravé ďasná. Znižuje výskyt baktérií o 96% a spomaľuje tvorbu povlaku. Posilňuje lokálnu imunitu a vyrovnáva pH.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,59
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: SPLAT čistiaca pena MAGIC pre deti s vápnikom 1×50 ml

X54253

Sklovina mliečnych zubov vyžaduje špeciálnu ochranu, pretože zubný kaz postupuje oveľa rýchlejšie než u stáleho chrupu. Kyseliny z potravinových zbytkov, hlavne tých bohatých na cukry, sú zodpovedné za množenie kariogénnych baktérií.

Pena SPLAT JUNIOR MAGIC 2v1 s prídavkom vápnika a mliečnych enzýmov okamžite čistí sklovinu, nasycuje ju bioaktívnym vápnikom a poskytuje ochranu proti kariogénnym baktériám behom dňa, kedy nie je po ruke zubná kefka. Praktický dávkovač zmení kvapalinu na dokonale jemnú penu, ktorú si dieťa rozotrie v ústach jazykom.

Potom si dôkladne vypláchne ústa a po asi 15 sekundách ju vypľuje. Miniatúrne bublinky dosiahnu i na tie najneprístupnejšie miesta a odstránia nečistoty a bakteriálny povlak. Pena obsahuje bioaktívny vápnik Calcis, ktorý podporuje správny vývoj skloviny v mliečnych zuboch.

Unikátny systém LUCTATOL®, ktorého pôsobenie je založené na kombinácii japonského sladkého drievka s komplexom mliečnych enzýmov (laktoferín, laktoperoxidáza a glukózaoxidáza), chráni zuby pred zubným kazom, inhibuje tvorbu bakteriálneho povlaku až o 96 %, zvyšuje imunitu v ústnej dutine a má antibakteriálne účinky. Produkt je vhodným doplnkom ku každodennej starostlivosti o detskú ústnu dutinu.

Je ideálnym doplnkom na cesty, do školy alebo škôlky, pri nosení ortodontických strojčekov, alebo kdekoľvek tam, kde je použitie zubnej pasty a kefky ťažké.

Produkt bez fluoridu. Aktívne zložky Mliečne enzýmy (laktoferin, laktoperoxidáza) a LUCATOL® Vápnik Výťažok zo sladkého drievka KLINICKY TESTOVANÉ

Čistiaci účinok – 42,9%

Účinnosť proti zubnému kazu – 43,2%

Remineralizačný účinok – 33,3%

Použitie: Pre deti všetkých vekových skupín. 2-3krát stlačte dávkovač, vyplachujte ústa penou 10 sekúnd a potom vypľujte.

Dôležité! Po použití penu vypľujte, neprehltnite. Deti do 8 let by mali používať penu pod dohľadom dospelého. Pena plne nenahradzuje každodenné čistenie zubov, len ho doplňuje.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov