Sonická zubná kefka Adler AD 2175

Značka: ADLER

Sonická zubná kefka Adler AD2175 vám umožní rýchlo a efektívne zbaviť sa zubného povlaku zo zubov a navyše sa stará o stav vašich ďasien a slizníc

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Sonická zubná kefka Adler AD 2175

fa6257eb-174b-4aaa-b983-a3419332c9c3

Hlavný popis produktu

Sonická zubná kefka Adler AD2175 vám umožní rýchlo a efektívne zbaviť sa zubného povlaku zo zubov a navyše sa stará o stav vašich ďasien a slizníc. Poskytuje veľmi efektívnu ústnu hygienu. Veľkou výhodou tohto prístroja je, že vykonáva 30 000 pulzujúcich pohybov za minútu, čo vám umožní odstrániť až 7-krát viac zubného kameňa v porovnaní s manuálnou alebo dokonca elektrickou zubnou kefkou. Kefka je vodotesná, takže ju môžete pokojne použiť v kúpeľni bez obáv, že by ste si prístroj poškodili dotykom vlhkej ruky.
Ústna hygiena je dôležitou súčasťou dňa a je lepšie na ňu nezabudnúť pri množstve každodenných povinností. Vďaka vývoju technológie a vynaliezavosti výrobcov zubných kefiek si teraz môžeme vychutnať sonickú zubnú kefku Adler AD2175, ktorá posúva čistenie zubov na vyššiu úroveň. Moderné zariadenie vám umožňuje rýchlo a efektívne sa zbaviť sfarbenia a povlaku na zuboch a navyše sa stará o stav vašich ďasien a jazyka.

Charakteristika a technické údaje:
30 000 pulzujúcich pohybov / minútu
3 pracovné režimy: normálny, jemný/leštiaci, masážny
60 minút na jedno nabitie
Doba nabíjania: 12 hodín
Automatické vypnutie po 2 minútach
Pripomienka na zmenu čistiacej zóny každých 30 sekúnd
Vodeodolný: IPX7
Sada obsahuje: 2 vymeniteľné kefky, 2 kryty, indukčnú nabíjačku

V posledných rokoch došlo k vývoju výrobkov ústnej hygieny. Ručná zubná kefka si získala nového konkurenta v podobe elektrickej zubnej kefky, ktorá bola odporúčaná ľuďom, ktorí si chcú dôkladnejšie vyčistiť zuby a medzery medzi zubami. Dnes si môžeme zvoliť aj sonickú zubnú kefku, ktorá je vylepšenou verziou jej elektrickej sestry. Adler AD2175 vám umožňuje zvoliť si z troch prevádzkových režimov: normálny, jemný/leštiaci a masážny. Líšia sa rýchlosťou pohybu a stupňom tlaku na zub.
Ak stále premýšľate, či je sonická zubná kefka pre vás, stojí za to analyzovať jej ďalšie výhody. Zubná kefka sa sama vypne po 2 minútach, takže sa nemusíte obávať príliš krátkeho alebo dlhého umývania zubov. Každých 30 sekúnd vám navyše pripomenie, aby ste zmenili miesto čistenia. Takto si môžete byť istí, že si dôkladne umyjete všetky zuby a dostanete sa do každého zákutia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.