SODASTREAM Fľaša fuse 1l metal

1×1 ks, fľaša

Značka: SODASTREAM

Dizajnová fľaša pre váš Sodastream Fuse Black Metal. Z vysoko odolného plastu Použiteľné len pre Sodastream POWER, SOURCE, SPIRIT a PLAY.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
15,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: SODASTREAM Fľaša fuse 1l metal 1×1 ks, fľaša

X48899

Hlavný popis produktu

Máte doma prístroj SodaStream a potrebujete obmeniť fľaše? Vyskúšajte túto náhradnú fľaše v modernom dizajne, ktorý vytvoril svetový dizajner Yves Behar. V balení nájdete fľašu typu Fuse s objemom 1 liter, ktorá je vyrobená zo zdravotne neškodného plastu bez BPA a je určená na opakované použitie. Fľaša je kompatibilná s výrobníkmi perlivej vody SodaStream Source, Play, Spirit a Power. Životnosť fliaš je niekoľko rokov, dátum expirácie nájdete na každej z nich. Nie sú určené do umývačky riadu. 

Špeciálna tlaku odolná fľaša pre sýtenú vodu s nerezovým dnom a uzáverom. Fľaša je vyrobená z bezpečného plastu, ktorý odoláva zvýšeným tlakom, bez použitia chemickej látky BPA (Bisfenol A). Balenie obsahuje 1 ks fľaše s celkovým objemom 1l. Prevádzkový objem fľaše pri sýtení vody je 0,84 l (po rysku maxima). 

KOMPATIBILITA 
s nasledujúcimi prístrojmi Sodastream: Spirit, Play, Source, Power, Genesis

- Fľaše nie je možné umývať v umývačke riadu alebo vo vode, ktorej teplota je vyššia, ako 50°C
- Fľaše sú určené len na prípravu čistej perlivej vody.
- Neodporúčame používať fľaše, ktoré sú poškodené, zdeformované, alebo bol prekročený dátum použiteľnosti vytlačený na fľaši.


PREČO MAJÚ FĽAŠE SODASTREAM DÁTUM POUŽITEĽNOSTI?
Materiál fľaše musí počas niekoľkých rokov používania v prístroji na výrobu domácej perlivej vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku pri sýtení a materiál fľaše z tohto dôvodu sa opotrebováva a starne. Bezpečnosť zákazníkov pri používaní našich produktov je pre nás prvoradá a preto každá fľaša má stanovený dátum použiteľnosti, ktorý je vytlačený priamo na fľaši. NIKDY nepoužívaj fľašu na sýtenie po uplynutí tohto dátumu, ale radšej si zakúp novú, ktorá Ti bude spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov.


ČO ROBIŤ S FĽAŠOU, KTOREJ UPLYNUL DÁTUM POUŽITEĽNOSTI? 
Vôbec ju nemusíš hneď vyhadzovať, ale môžeš ju použiť napr. na polievanie kvetov, skladovanie nejakej inej tekutiny, môžeš ju použiť aj ako vázu, dekoráciu, prípadne ako šporkasu. Fantázii sa medze nekladú... Podstatné je to, aby sa takáto fľaša už ďalej nepoužívala na sýtenie vody v prístroji na výrobu perlivej vody. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.