SODASTREAM Fľaša 1l single pack jet blk DW-safe SOD

1×1 ks, objem 1000 ml

Značka: SODASTREAM

Opakovane použiteľná fľaša na sýtenie čerstvej vody z vodovodu vyrobená z Tritanu. Túto fľašu je možné umývať v umývačke na riad (pri max. 70 °C). Vhodná pre všetky prístroje na výrobu perlivej vody SodaStream, okrem modelov určených na sklenené fľaše.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
12,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: SODASTREAM Fľaša 1l single pack jet blk DW-safe SOD 1×1 ks, objem 1000 ml

X42798

Hlavný popis produktu

SODASTREAM 1 l Black - vhodná do umývačky

Vo fľaši SodaStream 1 l si môžete vychutnať domácu perlivú vodu. Je vyrobená zo zdravotne neškodného Tritánu, ktorý neobsahuje BPA ani iné škodlivé látky. Fľaša, ktorá je určená na opakované použitie, sa pohodlne vojde do každej tašky, využijete ju na výlety, športové aktivity, pri cestovaní alebo cestou do školy či práce. Jej súčasťou je uzáver, aby voda vnútri zostala po dlhú dobu nasýtená.

Fľaša je kompatibilná so všetkými výrobníkmi domácej perlivej vody SodaStream s využitím plastových fliaš. Je vhodné ju umývať v umývačke riadu s teplotou max. 70 °C. Aby odolala veľkému tlaku pri výrobe nasýtenej vody a jej používanie bolo bezpečné, je potreba ju časom vymeniť. Životnosť fľaše je preto niekoľko rokov, dátum expirácie je uvedený.

Náhradná 1 l fľaša pre výrobníky Sodastream v čiernom vyhotovení. Vhodné pre perlivú aj neperlivú vodu na dodržiavanie pitného režimu pri športe, na cestách a výletoch alebo do školy či práce. Fľaša je kompatibilná so všetkými výrobníkmi Sodastream, ktoré využívajú plastové fľaše. Vyrobená je z Tritanu, čo je odolný plast, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, napr. nepohlcuje pachy a nefarbí sa,  neobsahuje BPA a iné škodliviny. 

Kľúčové vlastnosti fľaše SODASTREAM 1 l Black

  • Náhradná fľaša pre výrobníky Sodastream v čiernom vyhotovení
  • Objem 1 liter
  • Vhodné pre perlivú aj neperlivú vodu na dodržiavanie pitného režimu pri športe, na cestách a výletoch alebo do školy či práce
  • Fľaša je kompatibilná so všetkými výrobníkmi Sodastream, ktoré využívajú plastové fľaše
  • Vyrobená je z odolného plastu Tritan, bez BPA a iných škodlivín
  • Možno umývať v umývačke riadu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.