Smartsleep® COLLAGEN-HYALURON COMPLEX

7×25 ml, výživový doplnok

Značka: SMARTSLEEP
Blahodarný kolagén je doplnený o kyselinu hyalurónovú, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Podporuje obnovu pevnosti a krásy pokožky, vlasov a nechtov.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
19,99
Doprava zadarmo

O produkte

X56131

Výživový doplnok Smartsleep®BEAUTY je vyvinutý špeciálne na noc obsahuje jedinečnú kombináciu KOLAGÉNU a KYSELINY HYALURÓNOVEJ a taktiež vitamínov, minerálnych látok a aminokyselín, ktoré dodávajú telu živiny nevyhnutné pre obnovu a posilnenie pokožky, vlasov a nechtov počas spánku.

VITAMÍN A, NIACÍN, BIOTÍN a ZINOK prispievajú k udržiavaniu normálneho stavu pokožky, jej regenerácia prináša mladistvejší vzhľad.

ZINOK a SELÉN prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov. Vlasy a nechty sú tak zdravšie.

MEĎ prispieva k udržaniu stavu spojivových tkanív.

VITAMÍN C je dôležitý antioxidant, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kože.

Nezabudní, že ako si večer ustelieš, tak ráno vstaneš – na našom vzhľade záleží. Pre vyživené a žiarivé vlasy. Pre hladkú a pen pokožku. Pre silné a zdravé vlasy.

Doporučené denné dávkovanie:

Vypite 1 ampulku 5 až 10 minút pred spaním. Pred použitím potrepte (potraste). Tekutý výživový doplnok pre účinnú nočnú regeneráciu pleti, vlasov a nechtov obsahujúci kolagén, kyselinu hyalurónovú, vitamíny, minerály a aminokyseliny.

Príchuť:

Pomaranč a tropické ovocie.

Obsahuje sladidlá. Produkt by nemal slúžiť ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy alebo deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výrobok (produkt) skladujte v suchu a chlade medzi 5 a 25 °C. Nepresiahnite doporučené denné dávkovanie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.