Šľahač s otočnou nádobou Camry CR 4213

Značka: CAMRY

Praktický šľahač s otočnou nádobou Camry CR 4213 s výkonom 600 W musí mať každý, kto pečie koláčiky a sušienky

56,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Šľahač s otočnou nádobou Camry CR 4213

9be08d12-f1ac-4594-af48-50d255dba48e

Hlavný popis produktu

Praktický šľahač s otočnou nádobou Camry CR 4213 s výkonom 600 W musí mať každý, kto pečie koláčiky a sušienky. Umožňuje vám používať 5 rôznych rýchlostí v závislosti od typu pripravovaného jedla. Vďaka tomu je vhodný na miešanie múky s inými prísadami a na šľahanie vajec, krémov, či šľahačky. V prípade potreby môžete použiť aj funkciu Turbo. Robot je praktický a odolný, takže ho môžete používať po dlhú dobu bez rizika zlyhania. Rotačná miska s pohonom nevyžaduje, aby užívateľ držal šľahač v ruke, čo ho robí pohodlnejším ako štandardné modely.
Domáce pečivo je omnoho zdravšie ako tovar z obchodu a nie je nič príjemnejšie ako vôňa pečeného koláča šíriaceho sa po celom byte! Mixér CR 4213 je zariadenie, ktoré bude vyzerať dobre v každej kuchyni. Biely kryt, háčiky a metly z nehrdzavejúcej ocele sa tiež ľahko čistia. Jednoducho utrite základňu navlhčenou tkaninou a potom utrite dosucha. Oceľové časti sa môžu umývať vo vode s prídavkom tekutého prostriedku na umývanie riadu. Skutočnosť, že sada obsahuje dva typy miešadiel, uľahčí nielen šľahanie peny, ale tiež pomôže hnetiť cesto na pečivo! Mixér umožňuje pracovať s piatimi rôznymi rýchlosťami, takže ho môžete použiť na šľahanie krémov, vaječných bielkov alebo šľahačky, ale tiež na zmiešanie suchých prísad potrebných napríklad na prípravu chleba.

Charakteristika a technické údaje:
5 rýchlostí
Tlačidlo TURBO
Plastová otočná misa s pohonom
Nová konštrukcia prevodovky pre pohodlné použitie
Dva metly a dva háky na cesto vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
Funkcie: miešanie, šľahanie, hnetenie cesta
Príkon 300 W
Výkon max. 600W
220 - 240 V, 50/60 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.